Wpis z mikrobloga

mi to strasznie przeszkadza że jak jesteś starszy to masz mniej siły. Niby chodzę na siłownię, biegam, jeżdżę na rowerze, dobrze się odżywiam, śpię po 8h a i tak robię to wszystko jak by z rozsądku.


@Mikser_wieczorny: Widzę to najbardziej w górach. Te gówniorze co mają kilka lat zasuwają na wyrypach jak czołgi, a dorośli, nawet jeśli sprawni koncycyjnie, idą nieco "spokojniej" za nimi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@dawid-hopek: chciałbym mieć czas na niepotrzebne rzeczy. Leżeć na łóżku i móc sobie powiedzieć boże jak się nudzę i co będę robił jutro Jezu jakie nudyyy.

Od lat tak nie miałem:(

Praca
Przedstawowe obowiązki sprzątające/jedzeniowe
Praca część domowa (mam swoją firmę)
1.5h na rower/bieganie/siłownię
Mycie
Leżenie zmęczonym i książka albo wysrop
Koniec dnia

Brakuje w mojej dobie ze trzech godzin, wtedy byłbym szczęśliwy. Ale nie wiem z czego zrezygnować, ze snu?
@vinyl17: niedawno miałem podobne filozoficzno-egzystencjalne przemyślenia i doszedłem do wniosku, że dorosłość zaczyna się wtedy kiedy więcej rzeczy robisz z obowiązku niż z chęci.
Brakuje mi czasami zarwanych nocek przed kompem czy łażąc po mieście, albo spontanicznych akcji typu - jest 8:00 ej dawajcie wszyscy jedziemy nad jezioro, o 9 zbiórka. Ty bierz bułki keczup, ja biorę kiełby, Wojtas ogarnia picie. Mając 20 zł można było super czas spędzić.

@Mikser_wieczorny:
@dawid-hopek: Te niepotrzebne i nieważne rzeczy to:
- przygotowanie obiadu,
- odprowadzenie dziecka do przedszkola,
- zmywanie garów,
- sprzątanie,
- pranie,
- zrobienie zakupów.
No i nie ma się czemu dziwić, że na koniec dnia zostaje nam mniej czasu. A przy zajęciach takie jak powyżej ten zlatuje jeszcze szybciej i ani się obejrzysz, a już wieczór. Za gówniaka nie mieliśmy tych obowiązków więc i czasu było więcej.

Ja nie mówię,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikser_wieczorny: pozatym iksde jak wliczasz w swój czas takie elementy jak mycie się czy jedzenie mnie jest wyjątkowy każdy to musi robić. Poczytaj sobie albo zobacz jak to robią ludzie którzy żyją szczęśliwie i spytaj się jak organizować dzień