Wpis z mikrobloga

@Szaka_laka: No, podobnie jak fakt, że odkąd pierwszy taki wpis jakiegoś gościa osiągnął popularność, to nagle wszyscy znajdują takie same koty i powielają ten sam wpis.

Nie wiem, może ja za dużo internetu przeglądam, ale z tymi "takimi samymi kotami" to sam przytoczę już z 20 przykładów, a ilu nie widziałem. No nagle wszyscy mający dwa podobne koty mają taką niewiarygodną historię :D
Mieszkam przy dość ruchliwej ulicy i wyjeżdżając rano po coś z tatą zauważyliśmy niedaleko naszego domu rozjechanego kota. Zatrzymaliśmy się i oboje potwierdziliśmy, że to nasz kot i przekazaliśmy niemiłą wieść mamie z rana. Pół dnia chodziła przygnębiona, że jej kot skończył jak skończył (co jest oczywiście zrozumiałe), aż do momentu kiedy po południu rozmawiając o czymś na działce przyszedł właśnie jej kot XD
Można sobie tylko wyobrazić jej niezadowolenie z całej
@onpanopticon: może dlatego, ze jest to dość zabawna historia i urosło to do rangi copy pasty. Nie jest to nic pewnego, jedynie moje domysły ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
+tutaj mina dopplera robi robotę xD

@kubis555: dotarło do niego, ze prawdopodobnie został zdemaskowany, rozpoczął procedurę #!$%@?

@Kakaofeoko: dobrego zakopaliście, po prostu koty mają 10 żyć i się zrespił ( ͡°( ͡° ͜ʖ