Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: na własne oczy widziałem kilka mandatów z Austrii i Francji, sam na nie ciężko zapracowałem. Na 50 nawet za 60 nie dostaniesz zdjęcia, ale za 61 w Austrii dostałem już 50 euro. A pozatym, co ja z Tobą betonie będę gadał. Nie mam racji, przecież to Ty zjadłeś wszystkie rozumy
  • Odpowiedz
@TrashRacoon:

Mogę się zgodzić z częścią Twojego wywodu odnośnie stanu technicznego, ale nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy. 50 km/h to prędkość ustalona ze względu na bezpieczeństwo pieszych. Jest to wartość graniczna dająca szansę potrąconemu na przeżycie i powrót do zdrowia.
  • Odpowiedz
Samo wezwanie policji tyle wyniesie, czy chodzi ci o mandat za przekroczenie prędkości?


@miedzywymiarowy_szympans: 1500 pln ma wynieść mandat za spowodowanie kolizji. Będziesz czekać grzecznie na policję czy dogadasz się z januszem na ułamek tej kwoty?

  • Odpowiedz
na własne oczy widziałem kilka mandatów z Austrii i Francji,


@igrek97:
dawaj zdjecia kwitów? :)
ja osobiście dostałem we Francji, kolega w Austrii
zastanów się nad sobą i swoim stylem jazdy, skoro tyle łapiesz wykroczeń i jeszcze jesteś z tego dumny?
zjadaj mniej rozumów, za to bądź rozsądniejszym kierowcą :)))
  • Odpowiedz
Z januszem - na ulamek? Choose one


@komisariatnapomorskiej: w interesie janusza, wymuszającego na tobie szkodę, nie jest wzywanie policji do zdarzenia, bo nic nie będzie z tego miał dla siebie. Przez "ułamek" rozumiem kwotę niższą niż 1500 PLN, które zaproponuje policja.
  • Odpowiedz
Gorzej jak to ty bedziesz sprawcą a janusz poszkodowanym


@komisariatnapomorskiej: przecież od początku piszę o tej sytuacji - janusz wymusza szkodę, ty jesteś sprawcą.

Proponowana wysokość mandatu za spowodowanie kolizji - 1500 PLN - to ogromne pole do nadużyć, ilość wymuszających "dogadanie się" wzrośnie lawinowo.
  • Odpowiedz
@Klepajro: Wycieczki personalne zamiast argumentów to moje ulubione. Nie zesrajcie się. Jak boisz się rzeczywistości to nie wiem, lataj helikopterem albo zamknij sie w piwnicy bo nawet jadąc autobusem nie jedziesz zgodnie z przepisami xD
  • Odpowiedz
@Pietter:
aha, dobra, teraz już wiem o co chodzi
nie wiem, ja wiem że na pewno nie jechałem na egzaminie sztywno tyle, ile wynosi dopuszczalna prędkość
jechałem wolniej, ale na pewno nie 20kmh
  • Odpowiedz