Wpis z mikrobloga

Posiadanie kuni pod maską zobowiązuje do łamania przepisów?


@fishery: Tak samo jak posiadanie szosówki zobowiązuje do zapieprzania po ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
który (zwłaszcza w ciepły, letni wieczór) jest uciążliwy dla mieszkańców.


@gomjeden: Ach te drogi, lotniska i tory kartingowe, które niczym niespodziewającym się januszom, które kupiły "hiehie taniom ziemie w samym mieście", wyrosły tuż pod oknami xD
  • Odpowiedz
@tellet: wiesz, Lazurowa z dwoma jezdniami wyrosła pod oknami mieszkańców wiele lat po tym, jak powstało tam blokowisko (circa about 30 lat), więc porównanie zupełnie nietrafione.
  • Odpowiedz
@fishery: Nie jestem przekonany. Nikt nie lubi płacić nawet 100zl mandatu a i tak jeżdżą jak debile i w 999 przypadkach ba 1000 i tak żadna policja ich nie scignie . Po prostu trzeba będzie uważać w ich ulubionych miejscach typu pole zabudowane drzewami i 20m między znakami akurat stoją
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurczakos1: Dłuższy temat, w skrócie: Radar może stać wszędzie. Są takie które mają spowolnić ruch i są oznaczone wcześniej tabliczką "radarkontrolle" a są i takie które widzisz w momencie jak już Ci jebnał zdjęcie. W przypadku tych drugich Niemcy potrafią doskonale wykorzystać do maskowania pachołki drogowe, krzaki czy drzewa.
No i wszystkie są w kolorach zlewających się z otoczeniem.
  • Odpowiedz
@fishery Jeżeli to nazywasz polityką, to muszę przyznać, rację :-) na A42 koło mnie tak chowają foto, że nawet jak wiedziałem, że stoi, nie mogłem go wyłapac z otoczenia.. Swoją drogą, w Polsce, dalej fotoradary mogą stać tylko w oznakowanych strefach?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kurczakos1: Wiesz w ogóle że mają też bezbłyskowe? Kiedyś przyszło zdjęcie kierowcy, dzień potem innego. Obaj się zarzekali że nic im nie strzeliło. Podjechałem obejrzeć to miejsce i rzeczywiście był gnojek: schowany w trawie...
Ogólnie takie w tunelach się stawia aby nie straszyły kierowców błyskami.
  • Odpowiedz