Wpis z mikrobloga

mirki, czy na bezprzedowodym #internet typu jakas netia czy inny play/plus/orange bedzie sie dalo pograc np w cs bez skoków pingu?
mam na myśli jakieś pakiety typu 500gb za 120zl niby na zasięgu 5g.
Czy lepiej starac sie za wszelka cene o swiatlowod?
#orange #plus #play #netia #csgo
  • 9
@m76859: Grałem rok na mobilnym internecie z orange. Przez większość czasu dało się grać na "w miarę" stabilnym 60-70 pingu. Jednak w porównaniu ze światłowodem jest to niebo a ziemia w komforcie grania, więc polecam za wszelką cenę starać się o światłowód.
@krzywy_kanister: Oczywiście, że nie ma gwarancji, ale mimo wszystko często miałem ten stabilny ping 60. Zdarzały się sytuacje, gdy grać się nie dało, ale była to rzadkość, chyba że zwyczajnie miałem farta i u innych ping 200 to norma :)

Oczywiście najlepszy jest światłowód, ale jak nie ma możliwości jego podpięcia, to trzeba sobie radzić inaczej, a granie na LTE to zawsze jakaś opcja.
@m76859: Jak grasz duzo i masz np 100 godzin w 2 tygodnie albo jestes pro lub semi pro to chyba spoko, a jak grasz casualowo to wszystko jedno. Rosjanie na 100 pingu normalnie zabiaja :D
@Mlody_GPW: nie gram duzo, ostatnimi czasy prawie wcale- ale jak mi się zachce i w koncu na jesien bedzie na to czas bo ciemno szybko sie robi, to chce grac a nie sie #!$%@? ze a to lagi, a to mnie rozlacza a to discord przerywa albo nie moge pobrac sobie jakiejs gierki bo akurat jest 2mb predkosc xd