Wpis z mikrobloga

@wesolek1996: jeżeli masz wątpliwości to najlepiej zwróć i zamów w legitnym sklepie. Cena jest podejrzanie niska, ale nie wiem czy Chińczycy podrabiają Fizika.
  • Odpowiedz
@wesolek1996: właśnie znalazłem, że małe chińskie rączki jak najbardziej podrabiają ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie nie widzę tego siodła poniżej 150€ w żadnym sprawdzonym sklepie, więc odpowiedź czy to oryginał pozostawiam Tobie. Chociaż żeby mieć 100% pewności musiałbyś się ustawić z kimś i porównać na żywo identyczne siodło, ale ja bym odesłał do sprzedawcy i dopłacił w legitnym sklepie.
  • Odpowiedz
Nasze towary w więkoszości są nowe, pochodzące z nadwyżek towarowych oraz wymiany kolekcji.


@wesolek1996: tak o sobie piszą

Ja nie wierzę żeby to była podróbka, to nie jest jakiś randomowy Janusz tylko normalny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesolek1996: chińskie podroby były z srebrnymi prętami, oryginał ma czarne pręty pod siedziskiem. Tak było z jakieś 2 lata temu. Nie wiem czy się chińczyk nie ogarnął i teraz nie robi z czarnymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesolek1996: jakieś 3 lata temu kupiłem na ali podróbkę fizika i dostałem tekturkę i siodło wyglądające identycznie jak oryginał ale na stalowych, nie czarnych prętach. Jeżdżę na szosie do dzisiaj i jest gucio. W tt mam ism Adamo.
  • Odpowiedz
@geuze: dostałem mejla z prośbą o więcej zdjęć

Thank you for getting in touch.
Could you please send us some more photos of the saddle (top and bottom).
We will try to help
  • Odpowiedz