Wpis z mikrobloga

@wesolek1996: właśnie znalazłem, że małe chińskie rączki jak najbardziej podrabiają ( ͡º ͜ʖ͡º) Generalnie nie widzę tego siodła poniżej 150€ w żadnym sprawdzonym sklepie, więc odpowiedź czy to oryginał pozostawiam Tobie. Chociaż żeby mieć 100% pewności musiałbyś się ustawić z kimś i porównać na żywo identyczne siodło, ale ja bym odesłał do sprzedawcy i dopłacił w legitnym sklepie.
Wgl jest to opłacalne?


@wesolek1996: jeszcze jak ( ͡º ͜ʖ͡º)

ryzykowałby


@wesolek1996: czym miałby niby ryzykować? No może poza renomą. Zysk kilkaset %, Allegro ma sprawy o podróbki w dupie, policja w ogóle się tym nie zajmuje w zasadzie. A jeżeli mają na to jeszcze jakąś fakturę z innej spółki to już w ogóle zapomnij, że udowodnisz, że ci świadomie sprzedali podróbki.

Tak jak napisałem
Nasze towary w więkoszości są nowe, pochodzące z nadwyżek towarowych oraz wymiany kolekcji.


@wesolek1996: tak o sobie piszą

Ja nie wierzę żeby to była podróbka, to nie jest jakiś randomowy Janusz tylko normalny sklep


@k3lt: kiedyś śledziłem temat słuchawek. SS na allegro, normalnie zarejestrowana działalność, tysiące komentarzy, zero negatywów, a prawie wszystkie słuchawki to podróbki XD Od tego czasu jak tylko mam podejrzenie, że mogę się nadziać na podróbkę lub
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesolek1996: chińskie podroby były z srebrnymi prętami, oryginał ma czarne pręty pod siedziskiem. Tak było z jakieś 2 lata temu. Nie wiem czy się chińczyk nie ogarnął i teraz nie robi z czarnymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wesolek1996: jakieś 3 lata temu kupiłem na ali podróbkę fizika i dostałem tekturkę i siodło wyglądające identycznie jak oryginał ale na stalowych, nie czarnych prętach. Jeżdżę na szosie do dzisiaj i jest gucio. W tt mam ism Adamo.
@geuze: dostałem mejla z prośbą o więcej zdjęć

Thank you for getting in touch.
Could you please send us some more photos of the saddle (top and bottom).
We will try to help you.

Best regards
Francesca