Wpis z mikrobloga

Stoję przed zakupem mojego pierwszego kasku motocyklowego (wczesniej tylko kaski enduro). Budżet do 800-900zl. Sprzęt na jakim bede jezdzic to motocykl turystyczny (prawdopodobnie nie kupiony jeszcze BMW f800gs lub versys650). Co mi polecicie? Z moich wymagan to skorupa w włokna szklanego choć dobrym poliweglanem tez nie pogardze i mozliwosc zainstalowania interkomu. Blenda bedzie miłym dodatkiem. Trasy przeróżne, od szutrowych ścieżek do drogi szybkiego ruchu. Jesli chodzi czy to ma byc szczekowy, integralny czy adv to nie jestem nastawiony na zaden z powyzszych, chetnie wyslucham waszych opinii.
#motoryzacja #motocykle
  • 8
@wojtek4531 dorzuc trochę i airoh commander. Bardzo dobry i bijacy popularnosc obecnie. Lekki, swietna aerodynamika, blenda, daszek, w zestawie pinlock i rozne inne gadzety. Szybe latwo zdjac, google pasuja.
@bocznica: no widze idzie wyrwac za 1400. Moze akurat jakas promocja bedzie to bede bral pod uwage. Jak z daszkiem w takich kaskach, nie urywa glowy? A i czy orientujesz sie czy idzie wsadzic tam interkom?
@wojtek4531 daszek wogole nie szarpie i nie wpada w wibracje w tym modelu. Jest miejsce pod interkom i wszystkie zaslepki i mocowania do tego. Do kamery tez.
Ja kupilem nowy za jeszcze mniej i to ponad rok temu. 1400 to juz raczej wysoka cena za niego. Chyba.