Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną 白酒!
Nasz pierwszy gastronomiczny biznes w Chinach dostał właśnie licencje.
Jeszcze nie jestem pewien kiedy otwieramy bo mam teraz kilka delegacji dla https://tosachiny.pl/
Myśle ze na początku września otwieramy na twardo.
Dane zamazałem bo już kilka donosów (do moich klientów w Polsce)od wykopków zaliczyłem i nie chciałbym mieć problemów z chińskim sanepidem albo urzędem skarbowym podobnie jak ten wykopek co się pochwalił na mirko ze hoduje kury.
#tosachiny #chiny #dzialalnoscgospodarcza #gastronomia #biznes
LuckyStrike - Pijcie ze mną 白酒!
Nasz pierwszy gastronomiczny biznes w Chinach dostał...

źródło: comment_16291805313km8flSiCMh2cagZmM5akq.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuckyStrike: o ten co chwali się święta sytuacją w Chinach ale boi się napisać coś źle na stronie z śmiesznymi obrazkami bo zamkną go w nieistniejących obozach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: też byłem w chinach i nawet pracowałem dla konsulatu polskiego przez jakiś czas i nie powiem że pewne części Chin dla obcokrajowca oferują sporo pozytywów, ale twoja ślepa wiara i chamstwo na tym serwisie pokazuje Chiny w złym świetle...
  • Odpowiedz
też byłem w chinach i nawet pracowałem dla konsulatu polskiego przez jakiś czas i nie powiem że pewne części Chin dla obcokrajowca oferują sporo pozytywów, ale twoja ślepa wiara i chamstwo na tym serwisie pokazuje Chiny w złym świetle...


@Greensy: ha! czyli byłeś jednym z tych słabo opłacanych pracowników konsulatu którzy nie znają języka i w ogóle nic nie potrafią, gdyby nie wasi chińscy pracownicy to te placówki byłyby kompletnie
  • Odpowiedz
Z tego powodu ten Mirek już nie mirkuje z nami bo lepiej się trzymać od tego bagna z daleka.

@LuckyStrike: Nie chcę cię straszyć, ale przypominam aferkę z wykopkiem, który używał nazwy i logo gadu-gadu, przez co miał później problemy. Konto zostało usunięte i nie wiem jak sprawa się skończyła, ale fakt jest taki, że prawnicy gg zainteresowali się typem. Nie sądzisz, że możesz podobnie skończyć? Przecież hejterzy, a masz
  • Odpowiedz