Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam ze służby. I pozdrawiam wykopów, ktorzy myślą, że policja przyjedzie do interwencji po 3 minutach, gdzie jest jeden patrol na 80 tysięcy mieszkańców i prawie 30 km2 powierzchni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo którzy myślą, że ktos będzie szukał ich roweru, gdzie dochodzeniowe ma 90 spraw na biegu, które musi skończyć do końca tygodnia, a codziennie pojawia się kilkanaście nowych.

U mnie w wydziale na 34 miejsc jest 14 wakatów. Z czego z tych 20 osób, 2 są na szkole, 2 na macierzyńskim i 1 na długim L4. Zamiast 34 policjantów jest 15. W innych wydziałach podobnie. Z fartem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#policja
derton778 - Pozdrawiam ze służby. I pozdrawiam wykopów, ktorzy myślą, że policja przy...

źródło: comment_1629103440N7QyTd1LCH0VV9Ey0BjEeC.jpg

Pobierz
  • 191
@dzek: i kto tu pelikanem jest skoro napisalem swoj komentarz z intencja taka sama jak OP wrzucajacy powyzsze zdjecie,a ty nie zrozumiales konwencji? Jestes rownie glupi osobie za ktora mnie miales.
@derton778: Ja zostałem pobity przez bandę patoli pod samym radiowozem, jedyna co potrafiliście zrobić to szczekaczką prosić żeby mnie zostawili. A pare miesięcy później, bohater spryskał mnie gazem do tego stopnia że musiałem wyrzucić koszulkę bo była cała brązowa od gazu. Gdy sobie grzecznie siedziałem na krawężniku i próbowałem przemyć oczy, mundurowy frajer podszedł i dalej mnie psikał, a wszystko dlatego że jakieś patole darły ryja i chlały wóde na orlenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@derton778:

Pozdrawiam ze służby. I pozdrawiam wykopów, ktorzy myślą, że policja przyjedzie do interwencji po 3 minutach, gdzie jest jeden patrol na 80 tysięcy mieszkańców i prawie 30 km2 powierzchni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No chyba, że trzeba aresztować obraz obrażający uczucia religijne albo złamać nastolatce rękę, to wtedy jesteście pierwsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jest jeden patrol na 80 tysięcy mieszkańców i prawie 30 km2 powierzchni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


U mnie w wydziale na 34 miejsc jest 14 wakatów. Z czego z tych 20 osób, 2 są na szkole, 2 na macierzyńskim i 1 na długim L4. Zamiast 34 policjantów jest 15. W innych wydziałach podobnie. Z fartem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@derton778:

Mówisz, że jakby
@derton778:

U mnie w wydziale na 34 miejsc jest 14 wakatów. Z czego z tych 20 osób, 2 są na szkole, 2 na macierzyńskim i 1 na długim L4. Zamiast 34 policjantów jest 15. W innych wydziałach podobnie. Z fartem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A ilu oddelegowanych na Żoliborz by chronić szeregowego posła?( ͡° ͜ʖ ͡°)