Wpis z mikrobloga

Mam problem z sąsiadami zza ściany. W ciągu dnia hałas, ale do tego nie mogę doczepić się. Ale po 22 tez to się zdarza. Ich dziecko tak hałasuje. Drze się, trzaska drzwiami itp. Raz poszedłem do sąsiada po 23 i zapytałem czy z dzieckiem jest wszystko w porządku, bo tak się wydziera. Sąsiad który otworzył drzwi powiedział, ze żona od godziny próbuje położyć syna do spania i jak chce to mogę sobie dzwonić na policję. Zgłosiłem sprawę do administratora, ten odpisał mi mailowo, że porozmawia z nimi i jak coś to mam dzwonić na policję.

Ogólnie to Ci sąsiedzi są jacyś #!$%@?. Zostawili #!$%@? na korytarzu i tak to stało z dwa miesiące. Dopiero usunęli to po mojej prośbie. Sąsiadka pisała do mnie, że ktoś zauważył jak ci problematyczni sąsiedzi palą fajki i rzucają jej do ogródka. Ale nie wiem jak sprawa zakończyła się.

Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Mam dzielnie wysłuchiwać hałasów bękarta, bo ktoś nie potrafi sobie z nim poradzić i ma gdzieś dobro innych sąsiadów?

#nieruchomosci #mieszkanie #sasiad #sasiadpedal
Sponsorowanyz500plus - Mam problem z sąsiadami zza ściany. W ciągu dnia hałas, ale do...

źródło: comment_1629045218Y9HBxATwnuE9DIKT0ZaYHk.jpg

Pobierz
  • 18