Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moje ostatnie 4 randki, 2 z dziewczynami z "reala" i dwie z tindera.

J: Czym się interesujesz?
Ona: Muzyką, filmami i podróżami
- O to super, bo ja też interesuję się muzyką (tutaj opowiadam o tym, że gram na gitarze i pracuje jako realizator dźwięku)
- A to ja nie, ja tylko słucham muzyki
- Oki, a jakiego gatunku najczęściej słuchasz?
- właściwie to słucham co mi wpadnie w ucho
- a co Ci ostatnio ciekawego wpadło w ucho?
- ostatnio to nic

Podróże?
- a co do podróży to w jakich ciekawych miejscach byłaś?
- Chorwacja, Włochy (różne kraje dziewczyny podawały, jedna że tylko w Polsce podróżowała)
- I co Ci się tam najbardziej podobało?
- Plaża, morze. (Jedna odpowiedziała, że ona nie lubi się opalać tylko woli zwiedzać, ale jej znajomi by tylko leżeli i odpoczywali, dla niej plus)
- Aha czyli to tak bardziej dla wypoczynku jeździsz, niekoniecznie żeby coś pozwiedzać
- tak (jedną napisała, że ona by mogła nawet nie wychodzić z kurortu xd)
Jeszcze podpytalem o jakieś zdjęcia z tych wakacji to w sumie same zdjęcia i selfiaki na plaży :p

Filmy? Netflix itd

No i tak to wygląda. Ale my jako faceci to musimy mieć jakieś fascynujące pasje, no nie?

IT's over dla chłopa jeśli chce mieć kogoś więcej niż worek na spermę. Bo o seks mam łatwo, tylko gdzie poznać dziewczynę która jest atrakcyjna również intelektualnie? Która interesuje się czymkolwiek?

#randkujzwykopem #tinder #tfwnogf #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6118b146f81bf9000b2c6c53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 41
@AnonimoweMirkoWyznania: Kolega powyżej dobrze pisze, że trzeba uważać z takimi pytaniami wprost, acz czasami nie ma wyjścia jak laska nie ma nic w opisie. Tylko wtedy pytanie czy taką w ogóle warto lajkować...Co do muzyki, ja jestem amatorskim audiofilem, w swoim gatunku i okolicznych znam masę utworów, doceniam różne dźwięki, ale i tak nie jest łatwo gadać o muzyce, nawet jeżeli już ten ktoś ogarnia. Natomiast w miażdżącej większości przypadków wygląda
@somskia: imo tu jie chodzi o nazewnictwo a przypisywanie nazwy hobby do czegos co nie ma wspolnego z prawda.. Podrozowanie przewaznie kojarzone jest z wyjazdami w rozne miwjsca i zobaczenia czegos.. Czegokolwiek poza hotelem. Nie musi tu byc gornolotne hobby ale jakies przelozenie na prawde.

Owszem sa faceci co maja wpisana pilke jako zainteresowanie i ograniczaja sie najwyzej do obejrzenia meczu kadry co trzy miesiace ale sa tez tacy ktorzy tym
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co ty chcesz komuś narzucać jak ma spędzać wakacje? nie chce wychylać #!$%@? z kurortu to nie wychyla, proste

its over dla marudy i malkontenta

jeżeli jesteś tak interesujący opie, że tylko u takich jak opisałeś masz szanse, to może warto zrewidować pogląd na swoje bycie interesującym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@peoplearestrange: Kolejnictwo, fotografia - zwłaszcza sportowa, bo sportem też się trochę interesuję, kiedyś prowadziłam bloga o groundhoppingu, lubię stadiony i niskie ligi piłkarskie, urbex, kultura Czech, podróże - ale nie takie, że jadę i leżę, tylko samodzielne planowanie wycieczek i aktywne zwiedzanie, za tydzień np. będę po raz kolejny pełnić rolę "przewodnika" po Pradze, bo ją uwielbiam i pokazuję znajomym. Oprócz tego jakieś mniejsze rzeczy typu zabawa w fotoszopie, historia memów
Torche nie rozumiem tego, załóżmy że laska ma jakieś zainteresowania typu filmy i jara się tym, ogląda kilka w tygodniu, zna mnustwo aktorów i aktorek, jeździ na jakieś eventy filmowe itp i poznaje typa który w ogóle nie interesuje się filmami i co w takiej sytuacji? Wykopek danej jej plusa bo ona ma zainteresowania ale ni #!$%@? go jej zainteresowania nie kręcą więc i tak nie pogadamy sobie o tym.
A druga
@AnonimoweMirkoWyznania: jedynym dzbanem jestes ty OPie. Ładne dziewczyny nie muszą mieć pasji. Ich tzipa osiąga wartość milionq złotych do 30. Ma wszędzie łatwo - znaleźć znajomych, faceta, dostać awans w pracy.

Kobiety pełne pasji zostają dopiero po 30stce. Bo wiedzą, że atrakcyjny 30 latek będzie patrzył na ładne, ale puste 25 latki bez jakichkolwiek pasji. Dlatego te po 30 robią co mogą, żeby podbić sobie wartość. Siłownia, własny biznes, masa pasji,