Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaka szansa że From Software zrąbie Elden Ring? Od czasów Soulsów i pochodnych nie zdażyło mi się żebym musiał narzekać jakoś specjalnie na ich gry a nawet bym powiedział że jest tylko lepiej. Aczkolwiek mam obawy bo nie robili open worlda i mam jakieś takie przeczucie że gra będzie albo słaba albo przeciętna.
Edit. Remember no preorders.
#darksouls #eldenring #rpg #gry
  • 17
@zigamsedodoopy: Nawet jeśli spartaczą samą koncepcję otwartego świata to przynajmniej zostaną rzeczy które im zawsze wychodzą (lokacje, przeciwnicy, zbalansowany poziom trudności i bossowie). Z każdą nowszą grą te aspekty wychodzą im coraz lepiej więc nie sądzę żeby teraz to wszystko im kompletnie nie wyszło, szczególnie że to co pokazali w trailerach wygląda świetnie. A CDPR spartaczył Cyberpunka przez ostrą januszerkę, nie sądzę żeby Miyazaki i reszta firmy #!$%@?ła chociaż 1/10 tego
@zigamsedodoopy ja mam podobnie, sie nahajpowalem na cyberguwno a wyszlo jak wyszlo

Ale z kolei jestem dobrej mysli co do ER
Po pierwsze, Myiazaki nad tym czuwa wiec jestem spokojny

Po drugie to bardzo przypimina dark souls 3 (z elementami z sekiro) wiec jezeli dostane ds3 na sterydach bede wiecej niz zadowolony
Walka wydaje sie byc bardzo dynamiczna, nawet bardziej niz w sekiro a to nie jest nic zlego, wiec takie dark
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@synbozy777: fajna rzecz którą będzie się różnić od DS 3 jest zrezygnowanie z weapon artów (chociaż nie wiadomo czy całkowicie) na rzecz skilli które można używać z wieloma broniami i owe skille będziemy mogli zdobywać w różnych lokacjach/dungeonach. Druga rzecz którą mi się podoba to wędrujące moby z ciekawymi przedmiotami/skillami. Jeszcze przyciągnęły moją uwagę summony np gościu przywołał aż 4 za pomocą jakiegoś kamienia albo przywołał do pomocy ptaka. Możliwe że
@zigamsedodoopy przez weapon arty mialem na mysli wlasnie te skille, cos jak w sekiro ze se wybieram ktory chce :p
W ogole czuc polaczenie dark soulsow i sekiro, obie te gry byly zajebiate wiec jak wezma najlepsze czesci z obydwu to bedzie w pyte zwlaszcza ze lekko czuc ze sekiro bylo takim testem nowych mechanik i FS raczej ma tyle oleju w glowie zeby wiedziec co zagralo a co nie i co
@zigamsedodoopy: nie zjebią, bo nie mogą tego zrobić. Wyznaczyli nowy kierunek w historii gier i znają się na tym.
Jak w preorderze będzie pierścień "łańcuch więźnia" lub "pierścień przychylności" to biere.
Wyznaczyli nowy kierunek w historii gier i znają się na tym.


@sebeq77: owszem, ale noga sie moze potknac, pomysl nie sprawdzic, studio nie odnalezc w innym gatunku...
A dla nich gra 7/10 - bez szalu ale moze byc to bedzie krok wstecz.

Aczkolwiek pewnie zdaja sobie sprawe ze czwarte soulsy czy bloodbourne 2 tez juz dupy nie urwie bo ta formula juz troche sie przejadla.
@zigamsedodoopy: Jak dla mnie to będzie po prostu to samo co dark souls 3 z taką różnicą że np. z takiej kaplicy do zamku Lothric będziesz musiał biegać na piechotę a nie się tepać przy użyciu ogniska.

Bardziej zastanawiające powinno być to czy zrobią na PC nareszcie jakiś konkretny anty cheat co by nie dostać na premierę bana bo ktoś ci wymusi w Cheat Engine item którego nie powinieneś mieć w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja z kolei chciałbym żeby ogarnęli lepiej online. Zawsze mnie irytował delay i teleporty za plecy z backstabem na invade. Dodatkowo jakby ułatwić coop poprzez zwykle zapraszanie znajomych z friend listy zamiast się męczyć z kodami i summon signami to też bym sie cieszył. Ale najbardziej to bym chciał żeby gra była gameplayowo przyjemna a reszta to taki dodatek.