Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za kraj... Kilka miesięcy temu było AMA ze sprzedawcą aut, który chwalił się, że sprzedawał składaki z ćwiartek, wczoraj AMA z dealerem ASO który też przyznawał się do oszukiwania ludzi, a teraz w wykopalisku jest AMA z byłym robolem z wypożyczalni aut i też lecą teksty jak to oszukiwali.

Jak w tym #!$%@? kraju ma być dobrze, skoro takie #!$%@? co rusz oszukują uczciwych ludzi którzy wydają swoje ciężko zarobione pieniądze?! No jak #!$%@??!

#gorszkiezale #mojkrajtakipiekny #oszukujo ##!$%@?
  • 23
@marwiec-: Szczerze, to nie wiem, z czego to wynika. Tyle było wydarzeń w historii naszego kraju, kiedy potrafiliśmy się zjednoczyć... A teraz Polak Polakowi wilkiem. :/ Takie zachowanie to sranie do własnego gniazda. Dorzucamy do tego #!$%@?ą władzę w państwie i mamy obraz rzeczywistości w Polsce.
@Tleilaxianin: ja nie wiem jak oni w ogóle mogą później mieć czyste sumienie. Założę się, że gdyby taki #!$%@? zamówił np. firmę remontową która mu odmaluje dom i wykorzysta 1000 litrów farby (ilość litrów to tylko przykład), a on odkryłby że powinni wykorzystać 600 litrów, więc na 400 go naciągnęli, to by psioczył na oszustów. A sam godzinę wcześniej wyruchał kogoś innego na paliwo w dieselu albo przekręcony licznik...
@marwiec-: Masz w #!$%@? racji, w pełni cię popieram. Tylko trzeba się zastanowić, jak samemu byśmy się zachowali, stając przed wyborem - 'wyruchać' kogoś i mieć z tego dobrą kasę albo być uczciwym i zarabiać najniższą krajową. :| Wolałbym nie znaleźć się w takiej sytuacji. Pieniądze niestety zmieniają człowieka. ;/
@marwiec-: Niedawno kupowałem używany samochód w ASO. Facet, który sprzedawał zrobił przy nim chyba dokładnie wszystkie oszustwa, które opisał typek w AMA. Pojechałem do innego ASO zrobić przy nim parę rzeczy - jeden pracownik podał mi pewną cenę za daną usługę, drugi - inną, wyższą. Ja nie wiem co jest nie tak z tymi ludźmi. Dzisiaj jak kupowałem skrobaczkę do szyb to zastanawiałem się jak mnie będą chcieli wydymać.
Czasami mam ochotę #!$%@?ć z tego kraju oszustów, kanciarzy, #!$%@? i wynieść się gdzieś, gdzie panuje zasada "uczciwość za uczciwość", a Polakom tutaj w Polsce pokazać soczyste "fuck you".


@marwiec-: Chłopie, zmienisz zdanie gdy wyjedziesz na dłużej z kraju. Siedziałem trochę we Francji, Katarze, Rumunii i kilku podobnych w każdym chcieli na każdym kroku mnie #!$%@?ć. Nie ważne czy kupowałeś kawę czy wynajmowałeś mieszkanie. Oszuści są wszędzie tylko w Polsce potrafimy
@mahitaji_anarudi: nie, mieszkałem w jednym z krajów basenu śródziemnomorskiego. Ja się tam z takimi oszustwami nie spotkałem. Moi tamtejsi znajomi też nie, więc na tym opieram swój osąd. W Norwegii byłem kilka dni i tam każdy każdemu wręcz sam proponował pomoc.