Wpis z mikrobloga

  • 463
Pracuje przez wakacje w lodziarni. Jakieś 3 dni temu przyszła pewnie pani i miała problem że z 4 dostępnych smaków żaden jej nie pasuje i zarzekała się że nasz opiszę w internecie i napisze do szefa. Była chamska więc na to że nas opiszę w internecie powiedziałam "proszę bardzo". Porobiła zdjęcia i poszła. Prze chwilą przyszła, wzięła jedną gałkę (gałki mamy po 80g). Nałożyłam, dałam a ona jakies miny stroi i pyta czy mam wagę, bo byli u drugiej pracownicy i mieli dużo większe lody. No ok, wyciągam wagę, ważę gałkę i cyk 96g. Głupio jej się zrobiło i mówi " aaa to nie wiem, bo koleżanka dwa razy nakłada " XDD Babsko samo się zaorało, ciekawe co jeszcze na mnie wymyśli xd

#gastronomia #bekazpodludzi
  • 38
  • Odpowiedz
@Luna98x: Ty ale tak serio #!$%@? to kogo obchodzi? Mam tu każdy dzień swojej pracy opisywać Czy tylko te które wydają mi się tak śmieszne jak ta #!$%@? historia?
  • Odpowiedz
@Luna98x: Zastanawia mnie co ci ludzie maja we lbie i jak bardzo musi im sie nudzic ze szukaja awantury.
Spotkalem pracujac w sklepie bardzo duzo takich xd najczesciej probowali sie dowalic do jakiejkolwiek #!$%@? zeby tylko wejsc w dyskusje
  • Odpowiedz
to, że ktoś jest niemiły i ma zły dzień nie powinno wpływać na Twój komfort pracy


@quiksilver: kwik, a jak wszyscy klienci tacy będą to prędzej czy później psycha jej siądzie. Ale #!$%@?, idź pobiegaj zamiast poprawiać swój komfort zyciowy
  • Odpowiedz
  • 1
@Luna98x Aż się udzielę, bo też pracuje w lodziarni. Ilość ludzi, którzy się #!$%@?ą i jakieś dziwne rzeczy jest niesamowita i czasami mnie zastanawia jak się z nimi żyje na codzień xD Sprzedaję lody jogurtowe z automatu, a staruszki potrafią przyjść i trzasnąć, że chcą czekoladową gałkę, a gdy mówię, że takich nie posiadam to jest wielkie oburzenie. ¯_(ツ)_/¯ W budce obok koleżankę jakaś kobieta wyzywała od chorych psychicznie, bo nie mogła
  • Odpowiedz
@Luna98x kiedyś poznałem barmankę która ledwo zaczęła swoją przygodę w gastro. Uśmiechnięta, pełna życia i energii młoda dziewczyna. Założyłem się z nią że w ciągu 3 miesięcy znienawidzi ludzi, po miesiącu przyznała mi rację chociaż zarzekała się że nie może być źle. Praca z klientami to jest masakra, #!$%@? nieroby górnicy mają mniej stresującą pracę
  • Odpowiedz