Wpis z mikrobloga

@Adamerio: Plusem na pewno jest oszczędność miejsca. Minusem nieco mniejsza funkcjonalność bidetki niż rozwiązania z osobnym bidetem.

@goferek:
Raczej ciepła woda idzie gdzieś w pobliżu, więc chyba jej dociągnięcie kawałek to nie jest jakiś wielki problem.
@goferek: @fizzly: @r4do5: @pasztet_w_lasce: remont generalny, obecnie mam skute wszystko i ogarniam jak ewentualnie przerabiać instalację i czy podciągać ciepłą wodę^^ pPzed remontem była wanna, w planie teraz jest odpływ liniowy. Też się boję trochę czy nie będzie rozchlapywać za bardzo. Na pewno jest to też przydatne rozwiązanie przy myciu samej ceramiki lub ewentualnym napelnianiu jakichś wiader czy pojemnikow^^
@pasztet_w_lasce: @fizzly:

jak masz kabinę to takie rozwiązanie chyba bez sensu imo.

Nie zgadzam się. Próbowałem i umycie dupy w kabinie bez całkowitego rozbierania się nie jest wygodne, wręcz kłopotliwe. Albo pomoczysz sobie ubrania, a jak wychylisz tyłek w stronę kabiny bez zamykania drzwi to jeszcze polejesz wodę na podłogę. A jeszcze można się wywalić i głupi ryj sobie rozwalić.
@Adamerio: Moim zdaniem odpływ liniowy to świetny pomysł, jeśli jesteś w stanie łatwo to u siebie zrealizować. Bidet lub Bidetka to coś o czym marzę kolejna genialna rzecz.

Jeśli łazienka jest nie duża i mieszkasz z rodziną to możesz całą łazienkę zrobić tak jakby to był prysznic. Do tego brak jakichś drewnianych mebli, dywaników itp. A słuchawkę bidetową zrobić na złączkę. Wtedy bierzesz szczotę na kiju, podłączasz do złączki węża i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Adamerio: mamy coś takiego w podobnym układzie. My mamy podłączona ciepła wodę do tego z słuchawka z przyciskiem. Mam jedną uwage: rączka tego kranu w środkowym ustawieniu może powodować problemy w całym układzie lazienki. Tzn nic nie cieknie ale miesza się ciepła z zimna w tym punkcie i ma to wpływ na pozostale punkty z ciepła woda.... :) Wtedy ciezko osiągnąć max temo w innych punktach. Trzeba pamiętać i wiedzieć jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BajerOp: @mayek: jak macie to podłączone? Zestaw podtynkowy czy wpięte pod wężyk od spłuczki bo widzę, że są różne rozwiązania? Kolor czarny czy srebrne?

@Adamerio: ja mam pod baterię umywalkowa bo tam mam łazienkę, ze się dało. Srebrny. Czarna armatura to samobójstwo.

O taką:

https://m.leroymerlin.pl/armatura-lazienkowa/baterie-lazienkowe/baterie-umywalkowe/bateria-umywalkowa-chrom-argent-sensea,p381792,l2468.html?gclsrc=ds&gclid=CL-pqcLOsPICFbdIHgId0VYIYQ&gclsrc=ds