Wpis z mikrobloga

  • 11
Co do tego, że #konfederacja to partia szurska to nie ma wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na ich media społecznościowe i poczytać wpisy na temat #koronawirus

W większości brzydzą się terminu szczepionka/szczepienia i zastępują je wyrażeniami typu; śmiercionka, ukłucia, pokrzepionka, zakrzepionka, zaszprycowanie się itp.

Powiecie dlaczego do tego się przywaliłem? Już odpowiadam, chodzi im o wstrętna manipulację, która ma zniechęcić ludzi do szczepienia się i podziału społeczeństwa na naszych i lewych.

Przez takie coś ta partia straciła sporo w moich oczach.
Wręcz się obrzydza

#polityka #szury
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tratak: Akcja wywołuje reakcję. Nachalne wciskanie szczepionki, przesadne jej zachwalanie, bezczelna propaganda bez zastanowienia nad skutkami budzi moje obrzydzenie. Manipulacja, która ma zachęcić ludzi do szczepienia się i zniechęcić do samodzielnego myślenia.
  • Odpowiedz
@Tratak: chodzi raczej tu o cenzurę - słowo szczepionka z jakiegoś powodu wyszukiwane jest przez algorytmy i opinie na ten temat z nie koncesjonowanych przez dany portal źródeł są przez większość portali usuwane - stąd wymyślają inne określenia by algorytm ich nie cenzurował.
  • Odpowiedz
Powiecie dlaczego do tego się przywaliłem? Już odpowiadam, chodzi im o wstrętna manipulację, która ma zachęcić ludzi do szczepienia się i podziału społeczeństwa na naszych i gorszych.


@Tratak:
  • Odpowiedz
@Tratak:

Już odpowiadam, chodzi im o wstrętna manipulację, która ma zniechęcić ludzi do szczepienia się i podziału społeczeństwa na naszych i lewych.


K---a mać, żeby szczepionkowiec oskarżał kogoś o dzielenie społeczeństwa to już jest szczyt bezczelności xD A to Konfederacja i antyszczepy mają zamiar wprowadzić strefy tylko dla niezaszczepionych? Chcą zabronić szczepionkowcom się szczepić? Czy może to jednak szczepionkowcy chcą wprowadzenia segregacji sanitarnej i dyskryminacji niezaszczepionych?
  • Odpowiedz