Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mireczki i Mirabelki - jest ktoś zainteresowany nowiutkimi zegarkami multisportowymi Garmin Forerunner 745 w kolorze czerwonym i białym?

Zegarki dziś dotarły do nas ale zarówno ja jak i różowa chcemy czarne więc pozostało nam sprzedać w dobrej cenie jako nowe, nie odpakowane i dopłacić do czarnego modelu. Najlepiej jakby ktoś był z #warszawa to odbiór osobisty jak najbardziej będzie spoko.
Od razu mówię, że nie mogę odesłać ich do sklepu i wziąć czarnych bo jest są nagrodami z konkursu i wysyłali losowe kolory ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#garmin #sport
Pobierz MentorPL - Mireczki i Mirabelki - jest ktoś zainteresowany nowiutkimi zegarkami multi...
źródło: comment_1628882402NxlGFv46WZbBzFGCTN6tz4.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beer_man: Jeśli masz na myśli cenę to celowo pominąłem bo nie pamiętając regulaminu nie pamiętałem czy mi moderacja postu nie usunie ale w sumie nie będę się czaił jak wszyscy "pisz priv" także masz rację:
Bazując na Ceneo proponuję 170 zł taniej -> 1800 zł. Jakby ktoś miał z tego samego konkursu czarny i chciał któryś z tych kolorów to dopłacę 50 zł bo uśredniając na jego korzyść tyle czarny bywa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@melczyk: Był to konkurs dotyczący Igrzysk Olimpijskich organizowany przez Onet Sport i codziennie zadawali jedno pytanie dotyczące IO właśnie. Z nadesłanych odpowiedzi każdego dnia wybierali 9 najlepszych. Człowiek się cieszył jak dziecko dopóki koloru nie zobaczył xD Teraz właśnie kombinuję żeby mieć ten sam model ale czarny :)