Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, anonyyyy...

Założyłem tego słynnego tindera. Przyjąłem następujące kryteria do przesuwania w lewo:

1) brak opisu (bez względu na urodę)
2) wzmianka o dzieciach (bez względu na urodę)
3) gruba na kolejnych zdjęciach (ale nie na głównym)
4) pretensjonalny aforyzm na poziomie Paulo Coelho (bez względu na urodę)
5) sam instagram (bez względu na urodę)
6) Ewidentnie nie w moim typie
7) Jakieś #!$%@? w stylu "zaskocz mnie". (bez względu na urodę)

Przesuwałem w prawo, jeżeli:

1)Był sprawiający wrażenie kumatej opis i kobieta w moim typie

Coś o mnie:
Swojego wzrostu (180cm) nie podałem. Zakładam, że jestem przeciętny, czyli żaden chad ani osoba fizycznie zdeformowana tudzież skrajnie chuda/otyła. Coś se tam ćwiczę, ale lubię też piwo, więc żadnych kaloryferów ani nic takiego. Mam fotę całej sylwetki, mam fotę z profilu, mem z papieżem, fotę jak się #!$%@? toporem, zdjęcie kota. Obie foty ryja w czapce, więc nie widać łysego łba. Mam brodę, więc jeśli istnieją jeszcze fanki takich rzeczy, to mam minimalnego plusa.

Dałem krótki opis z geekowsko-nerdowskimi aluzjami, więc pewnie laski w temacie to wyłapią.

Nie traktuję tej aplikacji zbyt poważnie, ale generalnie rynek świń wygląda tak jak pan Piechociński powiedział. Choć czasem trafi się perełka.
#tinder
  • 11
@Daniell0: @JackDaniels Wołam bez skryptu. Wyprztykałem się z darmowych lajków na jeden raz i wygląda to następująco. Zawrotna jedna para. Ale za to z mega kumatą i zaangażowaną dziewczyną, która sama prowadziła rozmowę (choć jednak ja musiałem zacząć) i sama zaproponowała przejście na fejsa.

Prócz tego jakieś 9 lajków, ale nie zamierzam kupować żadnych goldów, więc nie wiem, czy od botów, czy od legitnych kont. Doczytałem, że odpalenie w wersji webowej
@mirkw88d jak lata temu byłam na jakimś serwisie, to miałam podobną metodę- szkoda było mi czasu na odsiew, a wiadomo że jaki różowa i tak było tego sporo. Niektórzy zresztą podchodzili, jakby to było biuro mattmonialne i na pierwszym spotkaniu pytali, czy chce mieć dzieci, czy wolę dom, czy mieszkanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego raczej podejście na luzie zdecydowanie na plus.