Wpis z mikrobloga

zaburzający proporcje bardziej niż to konieczne to degeneracja.


A ile to jest konieczne?

Każdy system uniemożliwiający wybór stabilnej, mającej rzeczywistą możliwość rządzenia władzy to skrajna patologia. Już raz liberum veto w historii przerabialiśmy i nie skończyło się to najlepiej. Sam miks systemu parlamentarnego i prezydenckiego jaki u nas jest to już samo w sobie jest patologia w przypadku, gdy prezydent nie pochodzi z tej samej opcji politycznej co większość parlamentarna...

@Khaine:
PiS od dawna robi co chce. Pandemia pokazała to lepiej niż kiedykolwiek. Jak dla mnie to już mamy Białoruś tylko nieoficjalnie.


@jarqka: To co proponujesz zamiast protestów?
Ale merytorycznie coś umiesz powiedzieć czy tylko pierdy, rzygi i beknięcia jak teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: Nie zesraj się, zaorał Twoje pseudointeligentne wysrywy jak rolnik pole. Każdy, kto twierdzi, że w Czechach sytuacja pod względem korupcji, wolności mediów, stabilności politycznej itd. jest lepsza niż w Polsce, jest albo debilem albo mitomanem. Są dziesiątki źródeł i nawet Kultura Liberalna o tym pisała. To, że Babis jest
@AshtarPL: jakie lewary?
protestują wszyscy normalni ludzie. Nie ma tu znaczenia czy lubisz tvn, czy nie.
Powinni protestować wszyscy, bo tu nie chodzi o zakichany tvn.
Ja ogólem telewizji nie oglądam od kilku dobrych lat. Chcę właczyć film to włączam, wiadomości czytam głównie w necie i tyle. Nie mam nic do tvn, ale to też nie moja idealna telewizja. Cenie sobie to, ze dziennikarze tvn znajduja rozne afery, takze te pisowskie.