Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #samochody

3 tygodnie temu oddałem samochód do serwisu. Mały nieautoryzowany serwis bo samochód stary. Byłem umówiony na termin naprawy ponad miesiąc wcześniej. Wzięli się za nie dopiero po 10 dniach nie informując mnie o tym. Wiedziałem o 1 dniu opóźnienia. Po 15 dniach(od oddania samochodu do serwisu) jak odwiedziłem serwis osobiście to się dowiedziałem że muszę dokupić 2 części których oni nie są w stanie znaleźć. Sami do mnie nie zadzwonili. Części dowiozłem wczoraj - już 18 dnia naprawy. Pani z recepcji mówi że dopiero we wtorek(czyli 22 dni) pracownik który naprawia mój samochód wraca z urlopu i będzie go dalej naprawiać.
Co robić? Iść z tym do rzecznika? Samochodu nie zabiorę bo jest rozebrany i stoi u nich w serwisie. Jak ich zmotywować żeby się wzięli do tego za co się umówiliśmy?

Serwis to Daro Car Rzeszów

Dziś miałem tym samochodem w Alpy jechać, nawet specjalne Assistance wykupiłem i cały plan nie wypalił. 3 tygodnie codziennie 30km na rowerze jeżdżę, tak mi uda spuchły że w niektóre spodenki się nie mieszczą
#rzeszow
  • 13
@fluga: co lepsi wyjechali za granicę, janusze płacą groszę. Często jest tak, że mechanik tutaj przychodzi mając 19-20 lat, uczy się, a potem wyjeżdża za granicę za normalną kasę. Sam znam takich z trzech. Tutaj kompletnie wywalone jajca czy go zwolnią.
Wzięli się za nie dopiero po 10 dniach nie informując mnie o tym. Wiedziałem o 1 dniu opóźnienia.


@Wyszynkowski: Przez te 10 dni nie ogarnąłeś, ze już dawno samochodu powinieneś mieć z powrotem tylko tak dylałeś na rowerze licząc #!$%@? wie na co? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wyszynkowski: tez mnie interesuje co można w takiej sytuacji robić, podbijam i czekam na jakiegoś eksperta jakbyś się dowiedział to daj znać. Zadzwon do jakiegoś dobrego serwisu, może mieli podobne sytuacje i będą wiedzieć co robić. Podzwon popytaj.
@duza_kalarepa: @Adam_Malysz:

@kapitan_knur:

Montaż klimatyzacji do busa. Ja miałem kompletną klimatyzację z tego samego modelu, oni mają ją tylko włożyć. Brakujące części to uszkodzony wąż klimatyzacji i inna łapa alternatora/pompy wspomagania

Ogólnie to miałem do wyboru zakładać tę klimatyzację w tym serwisie lokalnie albo jechać na Śląsk lub pod Poznań. Wolałem nie kombinować i wkładać lokalnie. Dziś minął 21 dzień odkąd nie mam samochodu.

Mały update - jak poprosiłem