Wpis z mikrobloga

Nienawidzę #tvn, nienawidzę propagandy #tvpis, ale to co zrobiła wczoraj #konfederacja to po c***u fest zademonstrowanie poglądów wolnościowych ( _) a sam JKM mówił o tym, że niech sobie będzie ileś tam TV i każda o innych poglądach ()
Wiedziałem, że połączenie wolnościowców (i to nie do końca) z narodowymi świrami to będzie drugi burdel jak cookies

#korwin #libertarianizm #wolnosc #chceprawdziwejwolnosciowejpartii
  • 50
Nienawidzę #tvn, nienawidzę propagandy #tvpis, ale [...]


@plantpower: Wszystko to co słyszymy przed „ale” jest gówno warte. George R.R. Martin, Gra o tron.

A co do Konfy, to mnie tylko wczoraj utwierdziła w przekonaniu, że warto na nią głosować - nie dość, że jako jedyna partia nie wprowadziła dyscypliny (czyt. albo głosujesz jak ci rozkażemy, albo #!$%@?), to jeszcze dodatkowo zamiast głosować część "za", a część "przeciw", to uśrednili
@kitnot: Gdzieś ktoś to wczoraj tłumaczył - może ktoś inny wyjaśni sensownie. Mnie też to zdziwiło, że np. 5 za i 5 przeciw to nie dokładnie to samo co 10 wstrzymuję się - kolejne kretynizmy "dupokracji"...
Edit: znalazłem - https://www.wykop.pl/link/6226697/stanowisko-konfederacji-w-sprawie-lex-tvn/ (komentarz mathixa) Nie przebiło się na główną, bo lewactwo zakopuje z automatu wszystko co ma Konfederacja w nazwie... "wolnościowcy" pisia ich mać.
Gdzieś ktoś to wczoraj tłumaczył - może ktoś inny wyjaśni sensownie. Mnie też to zdziwiło, że np. 5 za i 5 przeciw to nie dokładnie to samo co 10 wstrzymuję się - kolejne kretynizmy "dupokracji"...


@Jaox: Nie masz pojęcia jak działa głosowanie w sejmie, prawda? Dopiero przy drugim głosowaniu wstrzymanie się coś daje. Przy pierwszym głosowaniu wstrzymanie się to praktycznie ułatwianie głosowania PiSowi.
@Kryspin013: Wczoraj jeszcze nie miałem, teraz już mam - staram się nie zaprzątać głowy głupotami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Ty widzę, że krytykujesz Konfę - to jak uważasz, że powinni postąpić? (ale z ich punktu widzenia, a nie swojego, spróbuj się postawić na ich miejscu)
Nie obchodzi mnie ich punkt widzenia bo nie wiem wszystkiego. Krytykuję konfę bo kiedyś bym nawet na nich głosował a to zwykli populiści robiący laskę PiS-owi.


@Kryspin013: Wygodna odpowiedź. Przetłumaczę to sobie po swojemu - masz w dupie ich zdanie i powinni głosować tak jak TY uważasz. No i tu się właśnie różnimy: ja mogę nie popierać Ruchu Narodowego czy kogokolwiek innego, ale popieram ich prawo do własnego zdania, a winą