Wpis z mikrobloga

Może któryś z was lub z waszych znajomy sprzedaje jakieś stare autko do 2-3tys?
Zależy mi aby przeszło na pewno normalny legitny przegląd, bez żadnych już wydatków i było od właściciela co nim jeździł, a nie kolejnego handlarza.
Ja wiem, że cena jest śmieszna, ale potrzebuję czegoś co będzie w miarę mało awaryjne, aby nauczyć się dobrze jeździć.
Później zamierzam kupić i tak coś lepszego.

#samochody #bialystok #motoryzacja
  • 12
@Damianowski: nie da się kupić auta za 2-3tys które przejdzie legitny przegląd. Może się udać kupić takie, które jest w niezłym stanie i zdroworozsądkowo myślący diagnosta przepuści. Trzeba sobie zdawać z tego sprawę.
No i w starym aucie które się używa na co dzień nie da się "bez żadnych już wydatków". Zawsze może coś pierdyknąć, nie mówiąc o normalnych wymianach wynikających z eksploatacji, typu olej, filtry, klocki itp.
Dlatego w wiekowych
@szmyd: Nie no w pełni to rozumiem, że w NIEZŁYM stanie. Wiadomo że coś pierdyknie, ale nie chciałbym, żeby była to naprawa w cenie auta lub nawet połowy. A co do filtrów, klocków itp to to standard. Zależy mi na takim aucie, kto ktoś miał długo i zna jego wybryki.
@szmyd: #!$%@? z tym przeglądem. Ja swoją poprzednią furę sprzedałem za 3500 czy nawet jeszcze trochę mniej i była w takim stanie, że gwarantuje, iż przeszła by przegląd nawet u jakiegoś mega zapalczywego diagnosty Helmuta w Rajchu. Jedyne co jej dolegało to brak klimy, skorodowane nadkole, ryski i obcierki. Choć przyznaję, że takich aut jest malutko. Co do reszty pełna zgoda. @Damianowski: Na brak wydatków nie masz szans, no i
@Damianowski: Hyundai Getz 3D z 2008 w totalnie podstawowej wersji z benzynką 1.1 66, wyposażenie ograniczało się do błękitnego metaliku, wspomagania kierownicy, abs, jednej poduchy i niefabrycznego radyjka cd. Ale zajebiste autko, przez 12 lat od nowości w rodzinie jedna (!) awaria, która go unieruchomiła- zjarany alternator. Tylko sprzedałem dużo poniżej wartości rynkowej gdyż zakochałem się w innym aucie i tego trzeba było sprzedać, no i w sumie brak klimy jednak
nie da się kupić auta za 2-3tys które przejdzie legitny przegląd. Może się udać kupić takie, które jest w niezłym stanie i zdroworozsądkowo myślący diagnosta przepuści. Trzeba sobie zdawać z tego sprawę.


@szmyd: kupiłem clio 2 za 1800 zł, zapłaciłem 350 zł za wymianę przewodów hamulcowych i łączników stabilizatora, lampka podświetlenia tablicy to 60 zł z tym że sam wymieniałem, elektryk/mechanik wziąłby z 50 - 100 zł, jako że nie wpływało
@Rules: dostałem fakturkę z wymiany, poprzedni właściciel robił dwa lata wcześniej jak go kupił ale jakie to auto by nie było i tak trzeba to robić bo to rzecz eksploatacyjna.