Wpis z mikrobloga

@Cwelohik mam tego świadomość, kiedyś nawet zdarzyło mi się oglądnąć shoty Japczana lub Xayoo, reszty nie znam. No i nie były takie złe, ale są dużo śmieszniejsze rzeczy, więc póżniej nigdy tego nie oglądałem. Poza tym zajebiście mnie śmieszy jak Polska dopiero w 2020 poznała się na slangu twitchowym dzięki tym ludziom.
@susyko: no ale to wygląda jak po prostu 15 latkowie ale normikiem można być lub nie być w głowie, całe XI ma beke z normickiego humoru przecież i całe ttv jest dosyć specyficznym środowiskiem którego normiki nie znają
@adi555000: Jak można mieć beke z normickiego humoru samemu mając taki humor xD? Taki Dejvid nie ma normickiego humoru? Właśnie każdy przeciętny nastolatek spędza swoje popołudnie siedząc na takim Twitchu lub ogranicza się do grania w najpopularniejszą grę na świecie czyli lola, ewentualnie uprawia najpopularniejszy sport 21 wieku czyli jeżdżenie na deskorolce. Jeśli dla Ciebie Twitch jest specyficznym miejscem to serio internetu nie widziałeś.
@seanconnery: zapytałem tylko czy Dejvid ma #!$%@? humor. Przecież całe XI ma beke z takiego humoru. Utożsamianie się z jakimkolwiek większym strimerem jest głupie. Te osoby ze względu na duże pieniądze żyją w totalnie innym świecie. Nie jestem w żaden sposób pretensjonalny. Moje komentarze wynikają z chęci wytłumaczenia, że ttv nie jest specyficznym miejscem i duży odsetek Oskarków tam siedzi. Zapewniam, że jestem jeszcze bardzo młody.