Wpis z mikrobloga

Mirki, bo nie wytrzymie. Jadę sobie z pracy, licząc minuty, kiedy wejdę do mieszkania i odpocznę. Wtem na jednym z przystanków wsiadają oni, Państwo na wakacjach - bez masek - mniejsza o to, jedząc lody (), z Pimpusiem na smyczy, ale oczywiście bez kagańca, bo nie gryzie, jak staneli tuż obok mnie, zaczęłam się zastanawiać, czy nie zwrócić im uwagi, żeby z tymi lodami może trochę uważali, bo jak autobus zahamuję, to wylądują prosto na mnie, ale ugryzłam się w język, pal licho. Przez 10 minut jazdy nadawali tak głośno - zwłaszcza kobieta, że nawet słuchawki i muzyka nie pomagały, w sumie to chyba musiała mieć problemy ze słuchem, albo nie umiała normalnie rozmawiać. W końcu, jak baba któryś raz z kolei wydarła się mi nad uchem, bo nie wysiedli na tym przystanku co trzeba, zwróciłam im kulturalnie uwagę, że mogliby być nieco ciszej, bo nie są w autobusie sami. No i posypała się na mnie z ich strony litania xD
- bo pan jest na wakacjach i będzie mówił tak głośno jak mu się podoba (do tej pory nie wierzę, że to usłyszałam
xDDDDDD)
- bo mam słuchawki i mam sobie słuchać muzyki i co ich dyskusja mi przeszkadza - i jakby nie rozmawiali tak głośno, to rzeczywiście by nie przeszkadzała;
- bo ma małe dzieci i jakbym też je miała, to bym wiedziała jak to jest (ociec kontent) - co najśmieszniejsze dzieci w tym wszystkim zachowywały się całkowicie kulturalnie, zwróciłam uwagę, że takie wycieczki personalne, są trochę absurdalne, ale zdecydowanie nie dotarło;
- bo uwaga - jestem warszawianka od siedmiu boleści, której strzeliło do głowy jak przyjechała do stolycy;
- na moją uwagę, że oczekiwałam jedynie odrobiny kultury, usłyszałam, że to właśnie ja wykazałam się jej brakiem, bo zwróciłam rodzinie na wakacjach uwagę xD

Na koniec - wyglądali jak na tym memie, obwieszeni od stóp do głów markowymi ubraniami, tu Gucci, tam wielkie logo Chanel z brylancików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ztm #warszawa #niewiemjaktootagowac troche #heheszki bo poziom absurdu osiągnął poziom krytyczny
Green81 - Mirki, bo nie wytrzymie. Jadę sobie z pracy, licząc minuty, kiedy wejdę do ...

źródło: comment_1628702388CvvTZDRTii0c2gt9c5cohu.jpg

Pobierz
  • 2