Wpis z mikrobloga

Ten wywiad to jest to na co czekałem, te frazesy, te piękne i górnolotne słowa : LINIA PRODUKTÓW, MILION DOLARÓW, PRZYJACIEL, RESORT, ŻONA, DUUUŻO MASZYN DO LODÓW (5szt XD), APARTAMENT, PROJEKT, OLBRZYMIE KOSZTY, SZUKAMY TOŻSAMOŚCI

Wszystkie biznesy oczywiście skończone nie przez gapę, ale przez rodzinę Tharong, wspólnika, ktoś wykupił działkę, pandemię itd
Materiał idealny, ileż tam jest socjotechniki zawartej , oj szykuje się jakiś duży "projekt" chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grubas_ulany: oni chyba kilka tygodni pisali scenariusz tego "wywiadu", zaskakujące do czego potrafi się posunąć dwóch nierobów by okłamywać ludzi i żebrać od nich kasę na chlanie i dziwki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@grubas_ulany: możliwe że to wstęp do jakiejś żebraczej zbiórki na wspólny projekt bo Gapcio już spłukany z kasy, a kiszonki nie schodzą.
Potrzeba dopływu świeżej gotówki bo pracować się nie chce.
  • Odpowiedz
@Kufelsan: generalnie to słuchając tego "wywiadu" czułem się jak na ekskluzywnym spotkaniu na którym sprzedaje się garnki za 5k lub pościel z bawoła za 12k, a na prezent za przyjście dostaje się drobny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: część wróciłem.
Łysy i gapcio to cały czas żyją w alternatywnej rzeczywistości. Oni chcą podbić Azję lenistwem i cwaniactwem które tam nie przejdzie.
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: zapomniałeś o WSPÓLNIKACH, UDZIAŁACH, KONTRAKCIE I PRODUKCJI DLA TELEWIZJI.

generalnie to słuchając tego "wywiadu" czułem się jak na ekskluzywnym spotkaniu na którym sprzedaje się garnki za 5k


Przysięgam, że czekałem cały czas, aż wyciągnie jakiś ekskluzywny produkt spod stołu i zacznie opowiadać czym się teraz zajmuje i żeby zamawiać.
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: Oni pierdzielą, że Kambodża to Polska lat 90 na sterydach, że wielkie możliwości, potencjał itp... a jak przychodzi co do czego to wszystko im padło. Więc może rzeczywistość jest inna? Pewnie Chińczycy z jakimś przemytem sobie radzą, ale reszta nie.
  • Odpowiedz
@rochto: wiesz, może inni sobie tam radzą, ale akurat oni nie mają najwidoczniej smykałki do biznesu. Wszystko im pada bo nie potrafią prowadzić interesu, mają złe podejście i brak wiedzy, chociaż już są po 40tce.
  • Odpowiedz
@grubas_ulany: pewnie jest tak jak piszesz.
Nie raz tu było pisane że Machaj to się zatrzymał na robieniu biznesu w latach 90 w Polsce, widać po tej graciarni co się Pola nazywa. Jakieś meblościanki z prl, ale p--o drogie żeby "podnieść" prestiż lokalu.
  • Odpowiedz