Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#ekstraklasa
#mecz

1. Dawno nie bylem tak rozczarowany po meczu. Biorac pod uwage, ze w 4 rundzie czekal na nas Tyraspol, szansa na Lige Mistrzow byla ogromna, niestety znowu zostala zmarnowana
2. Srednio sie moge zgodzic z tym, ze byl to dobry mecz Legii. Niby przewazalismy, ale tylko w takich granicach na jakich Dinamo nam pozwolilo. Jednak oczekuje, ze grajac u siebie doprowadzimy do troche wiekszej ilosci klarownych sytuacji, a tych po prostu zabraklo w tym meczu
3. Po raz kolejny w 1 polowie robimy Cracovie i miliony wrzutek Na Emreliego, w 2 polowie wchodzi Pekhart i nagle przestajemy wrzucac, a gramy dolem. W pierwszych 5 minutach gry Czech dostal dwie dobre prostopadle pilki, ale przy jego specyfice gry nie bylo szans na to, aby je wykorzystal. Kompletnie tego nie rozumiem, logiki w tym duzej nie ma
4. Wegrzyn w pewnym momencie zaczal opisywac piekna gre Mladenovica, a ja tylko sie lapalem wtedy za glowe. Sorry, ale Serb gral dzis fatalnie, zreszta jak caly obecny sezon. Nic nie dawal w ataku, za to w obronie dawal sporo, ale tylko przeciwnikom. Nie wiem jakim cudem zagral on do konca w tym meczu, jak dla mnie najwiekszy blad Michniewicza w dobrze skladu
5. Bramka Dinama byla znowu wynikiem ich swietnych umiejetnosci, a nie naszych bledow. Moznaby sie doczepic do Juranovica, ale bez przesady. W defensywie bylismy w miare pewni, ale Jedrzejczyk znowu pokazal stare demony. Machanie lapami, obejmowanie przeciwnika, niepotrzebne dyskusje z sedzia. Ja wiem, ze byl poirytowany, ale jednak przy takim doswiadczeniu moglby sobie odpuscic
6. Slisz znowu swietnie sie pokazal, jak zwykle byl tez wypychany do wywiadow. W sumie on, Muci i Nawrocki to chyba jedyni zawodnicy, ktorzy po tym dwumeczu wiecej zyskali niz stracili, oby to byl staly trend, bo zawsze fajnie jak mlodzi potrafia dac cos ekstra w meczu o wyzsza stawke
7. Trybuny mega, tez fajnie, ze w pierwszej polowie pierwszy raz od dawna kibice reagowali na wydarzenia na boisku i zaleznie od sytuacji zmienial sie doping. W drugiej polowie niestety przeszlismy znowu do monotonnego "nie poddawaj sie...."
8. Kolejnym rywalem bedzie Slavia Praga. Jak dla mnie rywal lepszy od Dinama, nie rozumiem jakim cudem udalo im sie odpasc z Wegrami. Beda ciezary
9. Plus jest taki, ze roznica mieczy Konferencja a Liga Europy jest finansowo znikoma, a punkty do rankingu licza sie tak samo, wiec presja bedzie duzo mniejsza. Tak samo nie wyobrazam sobie, aby teraz odwolywac mecze ligowe, czas na lepsza gre i nadrabianie pozycji w lidze
10. Z tego co mi wiadomo, poniewaz nie ma awansu, to bedzie teraz wdrozona transferowa opcja B(czytaj: budzetowa). Dlatego mozemy zapomniec o kocurze-mlodziezowcu, a sa wieksze szanse na to, ze Gvilia ponownie zawita w naszych szeregach. A to moze jeszcze jedna plotke wrzuce, tylko to podobno juz jest opcja C(czytaj: ch******). Podobno ktos od Michniewicza wpadl na pomysl, aby sciagnac syna bylego reprezentanta Polski do nas z zagranicy. W sumie moze to byc ciekawy transfer, ale nie wiem czy Legia to tutaj odpowiedni rozmiar kapelusza
  • 20
fajnie, ze w pierwszej polowie pierwszy raz od dawna kibice reagowali na wydarzenia na boisku i zaleznie od sytuacji zmienial sie doping.


@miki4ever: 100% zgody. Tak powinno wyglądać cale 90 minut, czyli gwizdy jak tylko Dinamo było przy piłce. pary starczyło na 15 minut pierwszej połowy. Do tego powinien być kategoryczny zakaz śpiewania "nie poddawaj się" (przyśpiewka mem - ile ważnych spotkań przegraliśmy już w tym rytmie...) i hymnu państowego.
@miki4ever: Niestety ale brakuje Kapustki,myślę że z nim w składzie można było pyknąć to Dinamo,jego zastępstwo powinno ogarnięte w ciągu 2 tyg max
PS. Kobyla chcą ściągnać ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)