Wpis z mikrobloga

Zioła działają przy regularnym długim stosowaniu, jak nie podziała za miesiąc czy dwa

@Niewiemja: to jakieś potwierdzone info?? bo brzmi jak zielarskie voodoo... miesiąc/dwa regularnego stosowania, żeby wysycić organizm pożądaną substancją, brzmi co najmniej idiotycznie

@NoJaAKto: nie wiem na cholerę ci antydepresanty w tak pomijalnych ilościach, ale jak już chcesz się szarpać z zielarstwem, a coś nie działa to może pora przerzucić się na coś innego?
A. Mikroelementy pewnie też sie uzupełnia jednym zjedzeniem tabletki a nie długim czasem suplementowania?

@Niewiemja:
1. Nie mówimy to o uzupełnianiu mikroelementów, a substancjach "aktywnych" zawartych w tych tabletkach.
2. Zapytałem o źródło tych informacji, a odpowiedziałeś atakiem - hmm cóż to może znaczyć?
3. Absorbcja jest szybkim i sprawnym mechanizmem. I tak, jeżeli miałeś niedobory np. po mocnym treningu, to już po przyjęciu większej dawki np. w tabletce zostają uzupełnione.
@NoJaAKto: Sam stosuję, na początku efekt był potężny, ale po jakimś czasie jest chyba efekt przyzwyczajania się, więc najlepiej stosować w systemie 2 tygodnie brania, 2 tygodnie przerwy (w tym czasie można brać cos innego, np żeń szeń).

Zależy też jaka dawka. Według badań dawki od około 250mg do 670mg dają najlepszy efekt motywujący oraz tłumiący zmęczenie. Dawki powyżej 670mg mają efekty antydepresyjne i senności. Myślę, że 500mg jest ok.
Najlepiej