Wpis z mikrobloga

Wiem, że trochę #slowpoke i zaraz będzie wielki #shitstorm w komentarzach, ale muszę to wrzucić...Nagromadzenie absurdów jest w tej sytuacji ogromne.

http://natemat.pl/77055,aborcja-w-cieniu-hipsterskiego-maoizmu-czyli-jak-o-niechcianej-ciazy-dyskutuje-krytyka-polityczna

Miałam też 24 lata i byłam w kilkuletnim związku, w którym jednak nie czułam się do końca bezpiecznie. Uważam, że nie mam potrzeby szczegółowego tłumaczenia się z tej decyzji.


Asiu, dziękuję, że za pomocą tej pięknej publicystyki dałaś mi znać, że mieliśmy dziecko o którym nigdy mi nie powiedziałaś. Mam nadzieję, że jako młoda poetka i autorka "hipsterskiego maoizmu" będziesz mogła o tym pogadać jeszcze milion razy w radiu i telewizji, ze znanymi osobami na piwie w Warszawie, że ta aborcja przyda ci się jeszcze milion razy. Przepraszam, że reaguje publicznie, ale myślę, że wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego czyje było to dziecko. You made my day. Pozdrowionka z Krakowa


Napisał mój były chłopak, który zwykł mi powtarzać "zabiję się jak zajdziesz w ciążę". A tu nagle taki prorodzinny, kto by pomyślał.


#lewackalogika #krytykapolityczna #aborcja #parowkapl
SirBlake - Wiem, że trochę #slowpoke i zaraz będzie wielki #shitstorm w komentarzach,...

źródło: comment_nda4YrdWmJM8iwL8eKPvTaYCaHuZNKmV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@mojwa: a no generalnie chodzi mi o to, że #!$%@? mnie takie traktowanie usunięcia ciąży jak wyrwanie zęba, a już w ogóle mówienie o tym publicznie wiedząc, że może to przeczytać nieświadomy ojciec dziecka to "podludzizm".
  • Odpowiedz
  • 0
@SirBlake: generalnie pomijajac fakt, ze nie wyobrazam sobie usunac ciazy bez rozmowy z ojcem dziecka (pomijam przygode na jedna noc), to nie uwazam, ze powinno sie na ten temat milczec. Kazda taka historia moze pomoc dziewczynie stojacej przed wyborem - bo widzi jak roznie kobiety reagowaly na aborcje, nie jest zawsze tak rozowo jak mowia fanatyczne feministki, nie jest jednak tak zle jak mowia srodowiska prawicowe.
  • Odpowiedz
@SirBlake: oh me B). To jeszcze skorzystam z faktu, że przerwałeś marnować czas na jakieś śmieszne gierki:

Chyba nigdy nie miałeś wyrwanego zdrowego zęba :x. Ty wiesz, że one już nigdy nie odrastają? ;<


staram się, doceń. #smutnytroll



Zdecydowanie wolę nie wiedzieć kim są w realu śmieszki z internetów (Hipsterski Maoizm np.). Teraz ich #smieszneobrazki stracą urok.
  • Odpowiedz