Wpis z mikrobloga

@eltanol3000: do czerwca tego roku był Ducati Monster 696. Niestety w drugiej połowie czerwca złodzieje #!$%@? mi humor i wakacje kradnąc moje pierwsze moto zakupione zaraz po zdanym egzaminie w 2018.

Czekam aż cała papierologia z AC się zakończy i pewnie będzie szukanie kolejnej "V".
@eltanol3000: śmigam Hornetem PC41 2008. Na razie nie planuję zmieniać, jeżdżę dopiero drugi sezon, ale gdybym miał się przesiąść, to może na Horneta 900. Z modyfikacji jedynie chcę obszyć kanapę, żeby się nie ślizgać.
Moto marzeń: sam nie wiem, albo Hayabusa, albo Kawasaki Vulcan
@eltanol3000: Kawasaki ER 5, kupiony jako pierwszy większy motocykl, jeżdżę już drugi sezon, i z końcem tego albo początkiem przyszłego będę zmieniał na coś większego. Bardzo fajny motocykl jak na pierwszy raz, do miasta super zwinny itp. w dłuższe trasy też ok, ale z racji mojego wzrostu, trochę za mały dla mnie. Ale dla osób w okolicach 170 - 175cm wzrostu pewnie byłby w sam raz.
@eltanol3000: Z moją różową latamy na FJR 1300. Ja mam z 2005r ona 2001r. Moto bardzo wygodne, szybki turystyk. Z przeróbek dołożyliśmy tylko uchwyt na telefon. Chciałem założyć jakieś głośniejsze wydechy, ale jak robisz 1000km przelotowo to doceniasz seryjny wydech. Teraz w planach zmiana na GS 1250 Adventure (rózowa GS 850) albo Africa Twin 1100 bo marzy nam się dzika Albania/Czarnogóra z mnóstwem szutrowych dróg.
Pobierz
źródło: comment_1628604869qOMlQTyhT9ri0gZqEWYm6v.jpg
@eltanol3000 Honda NTV 650 Revere
Zastanawiam się, bombelek w drodze, nie mam czasu na jazdę..( w tym roku 180km tylko zrobiłem...)
Może bym coś zmienił na coś lżejszego, nowszego, nawet z mniejszą pojemnością... Ale babrać się z łańcuchem ...( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Parę pierdół dodanych, gniazdo ładowania, podwyższenie kierownicy, obniżone podnóżki.. był alarm z GPS ale wywaliłem.

Mogłaby to być maszyna marzeń, ale wacham się... Ciężko stwierdzić.¯_(ツ)_/¯( ͡
@eltanol3000:
na czym mirki latacie?
R1 RN19
planujecie zatrzymać?
Zobaczę, jak na razie jest super, kupiona ~miesiąc temu
planujecie na coś zmienić?
Nope
a może zmieniacie co sezon?
Wcześniej przez 10 lat GSX-F 600, więc raczej nie
modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?
Bez planów na modyfikacje, poprzedni właściciel założył regulowane klamki, seryjny wydech mi pasuje.
maszyna marzeń?
Zawsze byłem fanem ZX12R, ew. nie wykluczam zmianę na RN22.
@eltanol3000:
na czym mirki latacie?
Yamaha FJ1200 '94

planujecie zatrzymać?
Tak

planujecie na coś zmienić?
Raczej kupić następny :)

a może zmieniacie co sezon?
Nie widzę sensu

modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?
Mam go 1,5 miesiąca ale mam zamiar poprawić, wypucować, ulepszyć (restomod?)

maszyna marzeń?

Ducati Monster/Diavel/Scrambler
Zmodyfikowany stary japończyk (jak np Icon Old Ghost)
BMW K1
Suzuki GS1200SS
Suzuki Katana 2020 albo GSX 1100S '94
Pobierz
źródło: comment_1628675420HFdvvT0ihqJhTsara1U4Dr.jpg
@eltanol3000: Moje pierwsze moto, Aprilia Shiver 750 GT. Trochę przegiąłem jak na pierwszy motocykl ale kto by miał czas w moim wieku na jakieś 600ki ;-)
Planuję jeździć aż się nauczę, wtedy może poszukam innego jak już będę wiedział czego potrzebuję
@eltanol3000:
na czym mirki latacie?
Hayka

planujecie zatrzymać?
Tak

planujecie na coś zmienić?
Nie, może kiedyś zmienię na nową haykę albo kupię Goldwinga

a może zmieniacie co sezon?
nope, to jest mój 4 motocykl a jeźdżę 11 lat (wychodzi co 2 sezony xD ale w pierwszym sezonie miałem 2 motocykle)

modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?
raczej na takim jaki kupiłem. Domontowałem scottoiler, w planach mam stalowy oplot i tyle.