Wpis z mikrobloga

Fz6 S1. Dodane bzdety typu grzane manetki, wskaźnik biegu i uchwyt na telefon z ładowarką. Chciałbym zmienić na v-strom 1000, ale nie ma siana póki co i szybko się to nie zmieni :-)
CBF1000A.
W przewidywalnej przyszłości nie mam zamiaru zmieniać, może kiedyś nowa Africa Twin albo HD Pan America jak mnie fantazja poniesie.
CBR 650R - na razie nie planuje zmiany bo jeżdżę tym 1,5 miesiąca, ale coraz bardziej mi chodzi po głowie jakiś Triumph Street Scrambler jako drugie moto, może na przyszły sezon - ale pewnie się te plany jeszcze milion razy zmienią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W obecnym na razie nic nie zmieniam, jest taki jak wyjechał z salonu. Może dołożę quickshifter, może jakieś grzane manety albo wyższą szybę
na czym mirki latacie?


@eltanol3000 na Bocianie i Puchaczu, a w następny weekend planuję wylaszować Pirata ( ͡ ͜ʖ ͡)

A z moto to XJ6 DiversionF,
Zmienię jak się trochę poduczę jeździć, nie wiem jeszcze do końca na co. Może CBR600F PC41, może FZ1 GT. Chcę też dodatkowo kupić jakiś śmietnik do stuntu.
To pierwsze moto.
Nic nie modyfikowałem.
Kiedyś sobie kupię HD Sportstera Roadstera, a Panigale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eltanol3000: Aprilia Pegaso 650 Strada

planujecie zatrzymać?

Tak

planujecie na coś zmienić?

Nieprędko

modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?

Modyfikuję

maszyna marzeń?

Nowy Tuareg
@eltanol3000: Od kilku lat XT1200Z super tenere. Zastanawiałem się nad zmianą w tym roku ale nie byłem w stanie uzasadnić różnicy w cenie motocykli R1250GS i Triumph Explorer. Sprzęt zostaje zatem na kolejne kilka lat. Motocykl jest maksymalnie fabryczny poza kilka podróżniczymi dodatkami. Z modyfikacji to jedynie komplet przewodów w stalowym polocie.
@supersonicmikeoftheskies: ładnie porobiony, a nakedy zawsze w dobrym stylu xD

ja teraz cisne na Hornecie 600 (pc 36 2004r) i z jednej strony mam do niej sentyment, z drugiej mnie #!$%@? drażni i z chęcią bym sprzedał, bo obecnie ceny hornetek z tego rocznika skoczyły o 1-1,5k w górę

zastanawiam sie nad przesiadką na CB650R Neo Sports Café- ale nie znam nikogo kto by miał z nim styczność ¯\_(ツ)_/¯
na czym mirki latacie?


Triumph Sprint ST 1050 2010r.

planujecie zatrzymać?


Na wieki wieków, amen.

planujecie na coś zmienić?


Nie.

a może zmieniacie co sezon?


Nie mam na tyle cierpliwości do ludzi.

modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?


Wydech - nie, inne akcesoria - tak. Skupiam się na utrzymaniu go w pedantycznym stanie mechanicznym, reszta w międzyczasie.

maszyna marzeń?


Honda CBX 1000,
Sprinta na wersję 2011 przerobię sobie sam ;).

@
@eltanol3000: ja miałem na kursie styczność. W tej cenie świetne moto. Sam zdecydowałem się jednak na Street Tripla RS, ale z akcesoriami to 20k więcej i nie ma co porównywać. Do 40k mocno zastanawiałbym się pomiędzy MT07 a ta CB.
@eltanol3000: Sv650n 2016 kupiony od Mireczka na pierwsze moto. Bardzo przyjemnie jeździ.
W przyszłym roku pewnie jakiś salonowy DL albo Versys.
A przed emeryturą pewnie jakiś Indian ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wszystko zostaje w garażu.
@eltanol3000:
na czym mirki latacie?
KTM 950

planujecie zatrzymać?
TAK!
planujecie na coś zmienić?
Zmieniłem na 790 Adventure R, pierwsza jazda najwcześniej w czwratek

a może zmieniacie co sezon?
Po uj?

modyfikujecie, czy jeździcie an takim jaki kupiliście?
Tylko w celu podniesienia komfortu - grzane łapy, uchwyt na tel/nawi, teraz eksperyment z bagażem - w starym mam kufry w nowym zobaczę jak jest z workami

maszyna marzeń?
Mieć kilka sztuk w
@eltanol3000: Honda Hornet PC34.
Modyfikacje: założone przewody hamulcowe w stalowym oplocie, klamka hamulca Brembo Corsa Corta, gniazdo usb, licznik biegów, wymienione sprężyny w lagach i regeneracja amortyzatora tylnego, obszyta kanapa.
Poza tym wymienione wszystko co tylko się dało z części eksploatacyjnych, łącznie z remontem silnika.
Gdybym miał miejsce na drugi motocykl to kupiłbym Suzuki GSX-R 750 K8
Co Ciebie #!$%@? w Twoim Hornecie?
@uvs: głównie to, że jestem pierwszym właścicielem który dba o ten sprzęt więc wjeżdża mi pedantyzm. ¯\_(ツ)_/¯
wiesz mankamenty- wyblakły/schodzący lakier, jakieś wgniotki, spękane/porysowane plastiki zmieniona kierownica a za czym idzie wiecznie nie pasujące obciążniki, brak wskaźnika paliwa.
Poza tym to anglik więc wszystko mam w milach(prędkościomierz podwójny) i wypadało by bym zmienił lampę.

@JANIEZOLTY: uczyłem się na tym jeździć, wspaniała sprawa (σ ͜ʖσ)
Smigam na Dragstarze 650. Fajne na odświeżenie sobie jazdy po 5 letniej przerwie, kupilem go, dwa lata temu, tanio i doprowadziłem do ladnego stanu, zaraz lecie do mechanika na zrobienie rzeczy co sam nie umiem. No ale robi sie za maly. Marzy mi sie strasznie Warrior ale nie wiem czy najpierw sie nie przesiądę na cos 1100 zeby obyc sie z wiekszym niz ta moja malizna. Z drugiej strony zbieram teraz na
SorrowandExtinction - Smigam na Dragstarze 650. Fajne na odświeżenie sobie jazdy po 5...

źródło: comment_1628600000LQ3mtK0V9jl0xiflyul0fC.jpg

Pobierz