Wpis z mikrobloga

@ProAero: Byłem jednym z pierwszych i największych partnerów afiliacyjnych Revoluta w Polsce. W pewnym momencie byłem odpowiedzialny nawet za kilka % wszystkich użytkowników Revoluta u nas w kraju, a to był czas kiedy właśnie KS tworzył oddział w Polsce (wtedy jeszcze większość ludzi nie wiedziała czym jest Revolut, ale on sam kojarzony był z Uberem w którym z sukcesami pracował wcześniej).
  • Odpowiedz
założycielem AION BANK jest Wojciech Sobieraj. Ten od Alior Banku. I gupi to on nie jest


@cedric: a czy ja napisalem ze jest glupi?

skoro mlode pokolenie jest przyzwyczajone do abonamentu i chce placic abonament za konto bankowe to dlaczego tego nie wykorzystac?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Co to jest Aion Bank?


@churros8: taki nowy bank, w ktorym za konto bedzie sie placic tak jak na netflixa

@dupasmoka: w ogóle pomysł żeby płacić za konto jest głupszy niż płacenie za netflixa :P
  • Odpowiedz
@MG78: To w takim razie faktycznie wcześnie, dużo wcześniej niż ja się dowiedziałem, ale pierwszy raz to też chyba z twojego bloga o tym przeczytałem, dlatego pytałem xD
  • Odpowiedz
w ogóle pomysł żeby płacić za konto jest głupszy niż płacenie za netflixa


@efek: ja to wiem, i tez sie dziwie, z jeden strony ze ludzie sie godza na to, a z drugiej, ze udalo sie tak ludzi wytresowac.
  • Odpowiedz