Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy związalibyście się z dziewczyną która ma 3 związki na koncie? Żadnych ons i fbw, tylko związki. Dziewczyna jest cudowna, normalna i do rany przyłóż, tylko te 3 związki mnie gryzą. Sam nigdy nie byłem w związku i miałem tylko jedną partnerkę seksualną, a z kilkoma dziewczynami się całowałem

#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6110d7b1be8421000b712581
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ŻarliwyTowarzysz: Wszystko zależy od tego jak bardzo szanujesz sam siebie. Im mniej tym lepiej dla Ciebie, bo nie będziesz porównywany, aż tak, a zawsze któryś będzie w czymś lepszy.
Bardzo dużo jest dziewczyn, które mają w wieku 25+ lat tylko jednego partnera albo wcale i taką się nie rozczarujesz w przyszłości. Tylko jak już się taka trafi to szanuj. Dla mnie 3 to ujdzie jak dziewczyna ma 30lat.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 3 związki to tak, 4 już miałbym podejrzenia że coś z nią nie tak.
Tylko że Tobie chodzi o zupełnie co innego.
Każdy związek to duża lekcja z racji na cierpienie, np umiejętność dobierania się w parę, rozwój siebie itp.. i nie każdy musi być taki aby np w 1 czy 2 związki czy już te 3 związki się ogarnąć, ale 4 nie udane relacje to już wzór i
  • Odpowiedz
@konopiapolska: usprawiedliwianie nieszczerości reakcją mężczyzny tak bardzo typowe kobiece robienie k---y z logiki, tak masz mówić prawdę jak cos jego reakcji ci nie będzie pasować to się rozchodzicie w swoje strony. Jeszcze ta liczba plusów od ludzi wspierających kłamstwo i obłudę.
  • Odpowiedz