Wpis z mikrobloga

1. Naćpaj się konkretnie (lub zachlej).
2. Drzyj mordę i rzucaj kamieniami w czyjeś domy o 6 rano.
3. Wezwana została policja przez TWOJĄ MATKĘ.
4. Zostań obalony i walcz z policjantami będąc zrobionym w trupa.
5. Walcz do końca kopiąc policjantów, drzyj mordę i nie daj się skuć.
6. Umrzyj.
7. Patusy w imie "sprawiedliwości" atakują komisariat na który sami płacą w podatkach i robią burdy w Lubinie.
8. Where profit?

#lubin #patolivesmatter
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tbhilt: Powinni mieć paralizator, ale swoją drogą jeden gość opowiadał mi jak na lokacji agencyjnej w Holandii gdzie był hausmajstrem próbował zglebować naćpaną łaskę o wadze 50kg. Sam kawał chłopa ok 110kg aż dostał zadyszki, a holenderska policja w 4 osoby ledwo ją do radiowozu wsadziła.
Widać, że bagiety na tym filmiku z-----y, bo paralizator załatwiłby sprawę, ale z 2 strony to się tak łatwo mówi 3 na 1. Tak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryptonim_putas: chciałem zobaczyć jakie pomysły ma suweren, czyli bezpośrednia władza zwierzchnia w stosunku do każdego czyja pensja jest opłacana z podatków. Przynajmniej oni lubią tak myśleć.
  • Odpowiedz
@nie_swiruj: @CosyGrave: ja miał się niedawno przyjemność przekonać, mimo że jestem rosły chłop, gość praktycznie atakował w szale i oberwałem może raz przez garde, to mimo powalenia go 4 razy na ziemię i wszelkich starań obezwładnienia wstawał jak zombie i tylko wpadał w większy szał.
Normalnie jak walka we śnie gdzie nie zadajesz obrażeń.
  • Odpowiedz
@CosyGrave: i dlatego jest cos takiego jak chwyty obezwladniajace, ktorych tutaj nie zastosowano. Brutalna prawda jest taka, ze do policji aktualnie przyjmuja wszystkich i wszelkie egzaminy sprawnosciowe to se mozesz w dupe wsadzic. Nikt na to nie patrzy i efekt jest taki jaki jest. Moj ojciec byl 30 lat w policji, na wielu roznych szczeblach. Od 5 lat na emeryturze glownie przez to jak fatalnie zarzadzana policja teraz jest.
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Karą za ćpanie jest śmierć, jeśli tylko masz słabsze serce i przesadzisz z mefedronem z targówka. Pewnie sekcja wykaże, więc nie ma co wyrokować. Co do sprawności policji to mamy to za co płacimy, debilny system premiowania jakichś kategorii c ponad sprawność fizyczną, małe płace, komuna dalej wieczna, czego wiecej jeszcze chcesz? Tak niech zmienią pracę xDD A ty myślisz dlaczego obniżyli progi dostania się? Bo jest za dużo
  • Odpowiedz
@tbhilt: Wydaje mi się, że jednak wolimy, aby policja nie wymierzała sama "sprawiedliwości", to jakoś tak XIII wiek, czy coś takiego.

No bo co jak ty będziesz przechodził, policji coś się nie spodoba i też cię przypadkiem zabiją?
  • Odpowiedz