Wpis z mikrobloga

@Lune: takie teksty sa ok do czasu jak ktos ci auto nie zajuma, potem z płaczem na komendzie i oczywiscie prosby by pomóc. Pamietaj ze władza dyktuje warunki a ktos ta władze wybral, watpie by to zrobili policjanci.
  • Odpowiedz
@Lune: nie ma znaczenia co tam pierdziałeś, filozofia HWDP była już orana w latach 90tych kiedy te same łby co tagowały pół osiedla, potem ze skulonymi ogonami na policje szły bo konkurencja im chaty podpalała. Te wasze zasady i hejt na policje jest do rozbicia w 5 s merytorycznej dyskusji.
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: no chyba jednak ma znaczenie co tam "pierdzieliłem" skoro zarzucasz mi filozofię HWDP, czego nie robiłbyś gdybyś przeczytał co tam "pierdzieliłem".
Ale po co czytać? Lepiej pierdzielić.
Wycierasz sobie gębę merytoryczną dyskusją nie czytając i w efekcie nie rozumiejąc a polemizując.
Ale już mnie nie wołaj jakby co, czarnalista i krótko z takimi nieukami, szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
@Lune: nie ma sensu z tobą rozmawiać bo jesteś dzieciakiem, nie znasz tematów nie wiesz jak działają służby i dlatego piszesz takie rzeczy, przeczytałem twoje komentarze i mówie - nie masz racji, ale spokojnie pożyjesz jeszcze 10 lat i zrozumiesz.
  • Odpowiedz
@Wilkudemoner: Ale o co ty się do mnie prujesz? O co chcesz się kłócić?
Wmawiasz mi, że reprezentuję filozofię HWDP, ja ci odpowiadam że nie reprezentuję filozofii HWDP.
To powinieneś powiedzieć "a ok, myślałem że reprezentujesz filozofię HWDP", ale ty zamiast tego będziesz mi wmawiał "reprezentujesz filozofię HWDP", to ja ci mam wtórować i odpowiadać "nie, nie reprezentuję filozofii HWDP", na co ty znowu będziesz mi wmawiać że wiesz lepiej?
  • Odpowiedz