Wpis z mikrobloga

Jeden z bardziej debilnych rebrandingów jakie w życiu widziałem. Generalnie spoko, że chcą wszystko uspójnić i zrobić pod tą samą egidą, zamysł jest jak najbardziej w porządku. No ale #!$%@?...ktoś się chyba z #!$%@? na łby pozamieniał jeśli myślał, że przeciętny klient rozróżni Polsat Go (tv polsat jak rozumiem? #!$%@? nie wiem), Polsat Box (Cyfrowy Polsat) i Polsat Box Go (dawna ipla) xD
nie no fajnie, wiecie, Polsat Go to kanał tv - stary Polsat, ta? Box - no to wiecie, box, dekoder, a Box Go to kombinacja obu czyli...dekoder na którym jest tylko kanał polsatu? Nie #!$%@? debilu, usługa telewizji przez internet xD
Z tego całego zestawu najgorzej wypada Polsat Box Go, który był dawniej, jakże #!$%@? prostą i łatwą do zapamiętania nazwą - IPLA. Akurat to, co powinno mieć najbardziej chwytliwą nazwę, dostało najgorszą. I o #!$%@? chodzi z tym Go? Klikam w Polsat Go to mnie przenosi poprostu na telewizję Polsat. Polsat i Polsat Go to co innego? Ale logo to samo? xD

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego nie poszli tą samą drogą, co w przypadku Plusa. Pyk zielony kolor i inny układ pasków. Ja wiem, że odrębna marka. Ale #!$%@?. Chociaż nazwa trochę inna. Kolory nieco zmienić. Tego naprawdę na 1 rzut oka nie widać, że tam jest kuleczka, a tam prostokącik. Chyba kolorów zabrakło w tym najbardziej. #grafika #rebranding #polsat #cyfrowypolsat #ipla
Sojerr - Jeden z bardziej debilnych rebrandingów jakie w życiu widziałem. Generalnie ...

źródło: comment_1628418924d0mWkt0NFgnOHAOW2GDDff.jpg

Pobierz
  • 7
@Asddes: Ja to mam takie odczucie jakby wzięli rebranding Plusa, zapłacili mega hajs i tak "przy okazji", w "pakiecie" niech pan mi zrobi jeszcze rebranding polsatu, dekodera i ipli żeby pasowało xD

Inna sprawa że mam silne skojarzenie z xboxem jak patrzę na tego plusa, no ale to już czepianie się
Ale #!$%@?. Chociaż nazwa trochę inna. Kolory nieco zmienić. Tego naprawdę na 1 rzut oka nie widać, że tam jest kuleczka, a tam prostokącik.


@Sojerr: widać

Nie najgorsze to logo tbh, bywały gorsze odświeżenia