Wpis z mikrobloga

@eriicforrester: No widzisz, da się sensownie odpowiedzieć. Dla mnie to jest spoko czas pracy. Jakiś czas pracowałem też Doba-wolne-wolne-wolne-doba i to w mojej opinii było jeszcze lepsze. Niestety nie mam już takiej możliwości. W czasie, gdy było XXXX zachorowań covidowych pracowało się i 48h-wolne-48h i to była prawdziwa męczarnia. Inna sprawa, że się wtedy opłacało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ratollo: Po nockach cały dzień miałem #!$%@?, na drugi dzień nie idzie się wyspać bo w końcu przespałeś pół dnia wczoraj. To najgorszy możliwy tryb pracy, masz rozregulowany zegar biologiczny. Już wolę 8x5 niż ten pseudo wolny dzień w ciągu tygodnia na kiszenie się w łóżku.
No widzisz, da się sensownie odpowiedzieć.


@ratollo: Ciężko mi było na początku na to normalnie zareagować. Wiem jak funkcjonowałem wtedy i według mnie to katorga i masochizm. Ale to tylko ja, może komuś faktycznie to odpowiada.
@mcnight95: pewnie opcja z zegarem biologicznym byłaby problemem gdyby nie fakt, że pracuje tak od dłuższego czasu i najzwyczajniej w świecie się przyzwyczaiłem. Po nocy wracam koło 7 do domu, śpię do ~~11 i następnie idę sobie spać o 21-22 i jest super. Nie chodzę zmęczony ani #!$%@?. Dużo też zależy od tego jak intensywną nockę ześle los. Nie bez znaczenia pewnie jest duża ilość treningów i zdrowe odżywianie. Serio-różowa pracuje
@ZieloneKoloTramwaja: jeśli chodzi o weekendy to tak, masz rację. Ale taka specyfika mojego zawodu. Na pocieszenie zawsze mogę ogarnąć sobie jakiekolwiek wolne z miesięcznym wyprzedzeniem- po prostu mówię, że chce mieć wolne wtedy i wtedy i układają grafik tak, żeby było dobrze. Inną sprawą jest to, że z 80% moich znajomych pracuje tak jak ja i często umawiamy się na jakąś posiadówkę w środku tygodnia xD W ogóle nie odczuwam żebym
@ratollo: potwierdzam, sam pracuje dzień, noc i dwa dni wolnego i jest zajebiscie, szczególnie, ze na nocce 4-5h przesypiam wiec dzień po niej w ogóle nie jest zmarnowany na sen ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tego kolejny plus to urlop, jesteś w stanie mieć co miesiąc tydzień wolnego czy tez pojechac na miesiac wakacji - nie ma z tym problemu ;)