Wpis z mikrobloga

Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat temu dostałem laptopa za 1800zl i dwa miesiące temu sie rozleciał, przez dziecięce lata prosiłem rodziców o nowego żeby mi wzięli na raty które bede spłacał za pieniądze z szkolnych praktyk ale w domu zawsze była taka sytuacja że nie dało rady, i grałem jedynie w lola na 40fps albo w jakieś stare gierki, wczoraj odpaliłem lige na 400fps, powiedzcie mi teraz jak o to dbać zeby przeżyło kolejne 9 lat, jakie gierki musze nadrobić i jak czerpać najwięcej frajdy z tego.
ryzen 7 5800, rtx3060, 32gb ram
#chwalesie #komputery #gaming
majorkuprik - Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat ...

źródło: comment_1628349016Q9DrX5PsOHIv6LIxdlOO4d.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@majorkuprik: do laptopa chyba tylko podstawka i czyszczenie raz w roku, jak jest możliwość to od producenta (nie sklepu) wykup wydłużona gwarancje.
Ale teraz moje pytanie, skoro się nie przelewa u Ciebie to czemu laptop który jest 30% droższy od stacjonarki?
  • Odpowiedz
Powiem wam szczerzę ze najlepsze bylo marzenie o tym laptopie i dążenie do tego celu, jak juz go dostałem znudzil mi sie po 15 minutach, wydaje mi sie ze jedynie chciałem sobie nim troche przedłużyć swojego #!$%@?


@majorkuprik: we wtorek ma przyjść moja hulajnoga którą sobie wymarzyłem, i obawiam się kuźwa tego samego xD
  • Odpowiedz
@majorkuprik: ? Co za różnica? Ja macbooka za 19k tak rozkrecalem nie raz, to tak samo łatwe jak w laptopie za 800zł i nic nie zepsujesz, a zrobią w serwisie dokładnie tak samo jak byś zrobił w domu
  • Odpowiedz