Wpis z mikrobloga

Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat temu dostałem laptopa za 1800zl i dwa miesiące temu sie rozleciał, przez dziecięce lata prosiłem rodziców o nowego żeby mi wzięli na raty które bede spłacał za pieniądze z szkolnych praktyk ale w domu zawsze była taka sytuacja że nie dało rady, i grałem jedynie w lola na 40fps albo w jakieś stare gierki, wczoraj odpaliłem lige na 400fps, powiedzcie mi teraz jak o to dbać zeby przeżyło kolejne 9 lat, jakie gierki musze nadrobić i jak czerpać najwięcej frajdy z tego.
ryzen 7 5800, rtx3060, 32gb ram
#chwalesie #komputery #gaming
majorkuprik - Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat ...

źródło: comment_1628349016Q9DrX5PsOHIv6LIxdlOO4d.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@golip dzis kupuje wieska z dodatkami mimo ze ogralem na Xbox One, ale na padzie to nie ta sama frajda dla mnie, ale ps5 na 100% musze zakupić żeby ograc gierke dzieciństwa z PSX, ktora dostała remaster, "Medievil" ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majorkuprik: sprzedać i kupić stacjonarkę, bo laptop przy lutach bezołowiowych które są aktualnie wszędzie używane będzie nadawał się do śmieci za 3 lata, ze względu na wysokie temperatury
  • Odpowiedz
  • 0
@NaopaK i cyk 6 komentarz ze nie moge pozwolic sobie na stacjonarke bo mieszkam raz w Holandii raz w Polsce, i dopóki nie bede mial stałego miejsca zamieszkania nie kupie PC
  • Odpowiedz
  • 0
@NaopaK no kupie podkładkę, z resztą staram sie go nie katować, nie kupilem go zeby ogrywać najnowsze tytuly na ultra tylko zeby komfortowo korzystać z mniej wymagających gier jak liga legend w połączeniu z discordem w tle i przeglądarka (moj stary laptop już wtedy padal przy takim połączeniu) , i doskonale zdaje sobie sprawę ze do tego wystarczyłby laptop za połowę tej ceny, ale jak mówię to był chyba ten kompleks
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@majorkuprik: speedfan proca, ale proce się nie przegrzewają. MSI afterburner ma nakładkę która na bieżąco będzie Ci pokazywała temperature GPU w każdej grze, fpsy też Ci pokaże
  • Odpowiedz
wczoraj odpaliłem lige na 400fps

powiedzcie mi teraz jak o to dbać zeby przeżyło kolejne 9 lat


@majorkuprik: Ograniczaj w grze albo w oprogramowaniu karty graficznej ilość FPSów aby nie była mocno powyżej odświeżania jakie masz na swoim ekranie. Bo tak niepotrzebnie obciążasz sprzęt który będzie pracował na 100% możliwości. Chyba jedynie esportowcy z najwyższych lig skorzystają z liczby FPS mocno przekraczającej prędkość odświeżania, bo wtedy silnik gry wcześniej zarejestruje
  • Odpowiedz