Wpis z mikrobloga

Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat temu dostałem laptopa za 1800zl i dwa miesiące temu sie rozleciał, przez dziecięce lata prosiłem rodziców o nowego żeby mi wzięli na raty które bede spłacał za pieniądze z szkolnych praktyk ale w domu zawsze była taka sytuacja że nie dało rady, i grałem jedynie w lola na 40fps albo w jakieś stare gierki, wczoraj odpaliłem lige na 400fps, powiedzcie mi teraz jak o to dbać zeby przeżyło kolejne 9 lat, jakie gierki musze nadrobić i jak czerpać najwięcej frajdy z tego.
ryzen 7 5800, rtx3060, 32gb ram
#chwalesie #komputery #gaming
majorkuprik - Mirasy, muszę się pochwalić, spełniłem swoje dziecięce marzenie, 9 lat ...

źródło: comment_1628349016Q9DrX5PsOHIv6LIxdlOO4d.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majorkuprik: dlatego w pewnym momencie większość ludzi zdaje sobie sprawę że jak już masz kasę na lajtowe ogarnięcie podstawowych potrzeb, reszta kasy to tylko dodatek i życia nie ratuje.

Potem już liczą się tylko relacje międzyludzkie i własne seplenienie zawodowe lub inne.
  • Odpowiedz
wiem wam szczerzę ze najlepsze bylo marzenie o tym laptopie i dążenie do tego celu, jak juz go dostałem znudzil mi sie po 15 minutach


@majorkuprik: jak to mówią - lepiej jest gonić królika, niż go złapać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majorkuprik:
Dwa lata temu tez spełniłem podobne marzenie.
Zawsze miałem gowno kompa, mimo ze pracuje w IT.
Jak już poszedłem na swoje to wjechał PC z RTX 2070.
Na początku było jak u Ciebie, radość a potem meh. Ale spokojnie, to zaraz wróci i będziesz #!$%@? jak szalony :D.
Nadal uważam ze jeden z moich najlepszych zakupów.
  • Odpowiedz
powiedzcie mi teraz jak o to dbać zeby przeżyło kolejne 9 lat


@majorkuprik: Chyba nie używać albo przynajmniej kupić przedłużoną gwarancje (która i tak obejmuje sporo mniej części niż producenta). Jak chce się komputer, który posłuży lata to się kupuje stacjonarkę, bo raz chłodzenie o wiele bardziej rozwinięte i jak jakaś część padnie to się wymienia bez użycia lutownicy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majorkuprik: polecam kupić ps4 pro i ograć The Last Of Us oraz The Last Of Us part II. Potem serię Uncharted a na koniec Spidermana.
Niestety większość dobrych ostatnio gier to wychodzi na konsole a nie na kompy.
Faktycznie RDR2 to najlepszy tytuł na kompa.
  • Odpowiedz