Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
535 757 + 52 = 535 809

Dzis objazd trasy zawodów które odbyć się mają za tydzień - ITT Kowary.
Zrobiłem dwa podjazdy pod przełęcz Okraj. Jeden leciutko w tlenie zapoznawczo i z rezerwą na trudy podjazdu których brakło. drugi trochę mocniej. Niecałe 42 minuty wyszło. Na zawody liczę na czas w okolicy 38 minut. Na pewno bedzie do wygenerowania trochę większa moc i zdecydowanie mniej bagażu.

Dzisiaj wjeżdżałem na krótko, a na zjazd ubierałem pokrowce na buty, nogawki, bluzę kamizelkę, czapkę pod kask, komin, rękawiczki długie. A i tak zmarzłem zjeżdżając. całe 12° było rano na przełęczy ¯(ツ)

Z zapasu ubrań z 1kg sie nazbiera, do tego na wyścig zrzucę oświetlenie, zostawię narzędzia, zamiast dwóch koszyków + bidony 710ml ( dziś jednego nawet nie ruszyłem) wezmę jeden + pół malego bidonu, z jedzenia zrezygnuję, telefon w aucie zostawię, Kasetę z 11-30 zmienię zapewne na 11-25. W porównaniu do dzisiejszego podjazdu zgubię pewnie z 2.5kg. A wszystko to po to by zamiast 150 na mecie być 149 :D a tak na poważnie liczę na najlepszy wynik w tym sezonie czyli pierwsze 80 open :D

Sam podjazd nic specjalnego, taka Jugowska tylko 3km dłuższą i 40m wyższa. Po prostu dosc rowny podjazd z max 6% i kilkoma wypłaszczeniami.

wyszlo prawie 2:32h i 161tssow.

wpadły też #kwadraty

Max square: 21x21
Max cluster: 524
Total tiles: 1062 +13

#rowerowyrownik #hiponaszosie #rower #szosa #chinabikeclub

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 535 757 + 52 = 535 809

Dzis objazd trasy zawodów które odbyć się mają za ...

źródło: comment_1628338967fZr5nWlxEMAp6bNSnwHDOe.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AbaddonLincoln: jak najbardziej. Okraj jest lajtowy, 34 z przodu 30 z tylu i wjechałem w tlenie z cad 90. wieksze wyzwanie to droga miedzy nimi :) tylko trase z Karkonoskiej na Okraj szukałbym przez czechy, bo polski zjazd to tragedia.
  • Odpowiedz
@kolar1: na Kowary? Sam podjazd jest prosty. Nie ma ścianek, są 3 wypłaszczenia asfalt od podłego przez dobry po idealny. Wjechać to nie problem. Jadąc w tlenie w okolicy 170w wjechałem w 56minut w 3 strefę tętna prawie nie wchodząc nawet. Podjechać na bank dasz radę kwestia w jakim czasie. Po prostu wchodzisz na swojego maxa i jedziesz :D U mnie plan minimum to złamać 40 minut. Wszystko poniżej 38
  • Odpowiedz
  • 0
@Hipodups tak se teraz myślę czy ty nie miałeś na myśli szosowego klasyka. Bo ja w mtb. Było gorzej niż rok temu bo popadało w nocy. Do tego pierwszy maraton w spd i forma na bakier. 6 od końca w m4 ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz