Wpis z mikrobloga

Mireczki z tagu #bieganie #sport #rodzicielstwo poradźcie mi proszę. Mój bombelek stara się być aktywny fizycznie, ma 7 lat, 24 kilo, robi prawidłowo pompki, chodzi na piłkę nożną, podnosi 2 kilogramowe ciężary, napieprza w worek bokserski i mogłabym wymieniać. Mnie osobiście bardzo to cieszy - jest drobny, nie spasiony, ma duża wytrzymałość fizyczna, może jest mniejszy od rówieśników ale plus taki, że zawsze szybko #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio biega sobie po drodze od babci na działkę i spowrotem - jakieś 800m, za każdym razem jak jesteśmy, mówi że idzie biegać i sobie biegnie, idzie truchtem, biegnie.

Zaproponowałam mu, że możemy chodzić na stadion biegać, ale pod warunkiem że będzie biegał beze mnie - nie chce mu robić chorej konkurencji i wjeżdżać na ambicje, niech biega sam i przede wszystkim swoim tempem.

W związku z tym, żeby to raczej była zabawa chciałabym ogarnąć mu jakieś gadżety do biegania właśnie. Co możecie polecić do takiego małego bombelka? Nawet nie wiem, czego biegacze używają a nie chcialabym, żeby tylko biegał, może jakaś opaska liczącą dystans? Wy macie głowy pełne pomysłów więc pewnie doradzicie.

#kiciochpyta
Pobierz PachneImbirem - Mireczki z tagu #bieganie #sport #rodzicielstwo poradźcie mi proszę. ...
źródło: comment_16283294377oIZMgktLCJ0NIkL5DW8Aw.jpg
  • 9
@nalej_mi_zupy tutaj raczej wątpię, mają treningi 3 razy w tygodniu i raczej to darcie mordy, które niewiele ma wspólnego z treningami bo najważniejsza jeszcze zabawa, niż trening. No i sam fakt, że przychodzi i mówi, że wygrał 28 do 26 ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)