Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle jaki sens ma związek skoro np poznaje jakieś dziewczyny na Tinderze i tak muszę ciagle sam pisać a jak przestane sie odzywać to same nie napiszą.
Nawet bawiąc się w podrywanie na ulicy co z tego, że uda się wziąć numer lub umówić skoro koebieta nigdy sama nie napisze.

Czyli trzeba się pogodzić z tym, że różowe są szczególnie w Polsce traktowane jak księżniczki i facet, który nie nadskakuje obok niej to zostanie sam.

Powiem wam, że ogólnie jakoś od dłuższego czasu nawet nie mam ochoty pisac z dziewczynami jakby chociaz napisały same lub zapytały co słychać to bym wiedział, że jej zależy czy coś a tak to.Nie pisze tu o ładnych ale o przeciętnych te kobiety tez same nie napiszą.

Jak chodziłem jeszcze do szkoły to dziewczyny same czasem zagadywały na Facebooku to były czasy a tak to co mam się starać i płaszczyć jak jakiś desperat?

Kiedyś jak wychodziłem z fobii społecznej to specjalnie spotkałem się z #!$%@? brzydka dziewczyna bardziej żeby przełamać się a ta tez się nie odezwała a powinna sama zabiegać o mnie skoro byłem ładniejszy od niej.Kiedyś to taka by sama do mnie wydzwaniała.

#przegryw #tinder #badoo #rozowepaski #p0lka #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Jeśli nie piszą pierwsze to znaczy, że jesteś kołem zapasowym. Generalnie szkoda czasu na takie pisanie. Są też takie co lubią mieć kontakty tylko do popisania i dmuchania swojego ego.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Ehh, słuchaj. Nie ma co pakować KAŻDEJ kobiety do jednego worka, bo ludzie są różni. Jedna napisze, druga nie napisze - tak samo jest z facetami. Zwyczajnie trzeba poczekać na ''swoją miłość''.
  • Odpowiedz
@RudaKociara: No pewnie, niektore dziewczyny pewnie odpisuja z grzecznosci. Zreszta bedac facetem tez nie bedziesz pisal do brzydkiej kolezanki ale jak cos napisze to cos tam sie odpowie.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: wszyscy żyjemy według tej samej zasady: dbamy o to, na czym nam zależy i puszczamy to, co nie jest nam potrzebne. Relacje romantyczne nie różnią się tu za bardzo od relacji biznesowych, koleżeńskich i innych. Zabiega ten, komu zależy. Najlepiej wszystko gra wtedy, gdy zależy obu stronom. Wtedy wychodzą interesy, przyjaźnie i związki. Cheers!
  • Odpowiedz