Wpis z mikrobloga

Tak sobie myśle jaki sens ma związek skoro np poznaje jakieś dziewczyny na Tinderze i tak muszę ciagle sam pisać a jak przestane sie odzywać to same nie napiszą.
Nawet bawiąc się w podrywanie na ulicy co z tego, że uda się wziąć numer lub umówić skoro koebieta nigdy sama nie napisze.

Czyli trzeba się pogodzić z tym, że różowe są szczególnie w Polsce traktowane jak księżniczki i facet, który nie nadskakuje obok niej to zostanie sam.

Powiem wam, że ogólnie jakoś od dłuższego czasu nawet nie mam ochoty pisac z dziewczynami jakby chociaz napisały same lub zapytały co słychać to bym wiedział, że jej zależy czy coś a tak to.Nie pisze tu o ładnych ale o przeciętnych te kobiety tez same nie napiszą.

Jak chodziłem jeszcze do szkoły to dziewczyny same czasem zagadywały na Facebooku to były czasy a tak to co mam się starać i płaszczyć jak jakiś desperat?

Kiedyś jak wychodziłem z fobii społecznej to specjalnie spotkałem się z #!$%@? brzydka dziewczyna bardziej żeby przełamać się a ta tez się nie odezwała a powinna sama zabiegać o mnie skoro byłem ładniejszy od niej.Kiedyś to taka by sama do mnie wydzwaniała.

#przegryw #tinder #badoo #rozowepaski #p0lka #zwiazki
  • 34
  • Odpowiedz
@Zieew: Obniżyć oczekiwania ? XD czasem daje z litości lajka takim brzydszym a te tez jakoś same nie piszą jaki ma to sens skoro tak jak pisałem nawet do różowej 2/10 pisze 30stu dziennie facetów.
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: To nic nowego. Ale ciekawa sprawa że do mnie na Facebooku i ostatnio Facebook Randki kobiety jako pierwsze się odezwały jak tylko na Facebooku zaakceptowałem jedną do znajomych a na FB Randki jedną do pary. Podejrzewam że śmierdzi to jakimś oszustwem matrymonialnym i próbą wyciągnięcia siana. Jedna laska z buta i to jest dziwne najpierw pisała po angielsku, potem po polsku i pytała się czy kogoś mam a następnie
  • Odpowiedz
Nawet bawiąc się w podrywanie na ulicy co z tego, że uda się wziąć numer lub umówić skoro koebieta nigdy sama nie napisze.


@Kodzirasek: Na początku nie napisze, bo to ona ma wygrywającą płeć, a nie Ty. Ale jak uda Ci się przeskoczyć próg, który leży gdzieś w okolicach pierwszej-drugiej randki, to zacznie pisać sama. Ostrzegam jednak, że nie jest to łatwe.
https://pamietnikpodrywacza.wordpress.com/2021/06/03/jaka-jest-szansa-ze-dziewczyna-pojdzie-z-toba-na-randke/
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Zgadza się bo kiedy ostatnio na FB Randki odpisałem to para nagle zniknęła, na Facebooku na Messenger zniknęło konto. Co do tego kto ma pisać pierwszy to moim zdaniem nie tu jest problem tylko taki żeby z tego pisania coś wynikło. Jak pisałem z dwiema realnymi dziewczynami to spotkałem się tylko z półsłówkami i niechęcią do odpowiadania. Mają na wszystko wywalone albo nawet nie potrzebują facetów bo są już
  • Odpowiedz
Nawet bawiąc się w podrywanie na ulicy co z tego, że uda się wziąć numer lub umówić skoro koebieta nigdy sama nie napisze.


@Kodzirasek:
Jak jej się spodobasz albo czymś ją urzekniesz to napisze.

specjalnie spotkałem się z #!$%@? brzydka dziewczyna bardziej żeby przełamać się a ta tez się nie odezwała a powinna sama zabiegać o mnie skoro byłem ładniejszy
  • Odpowiedz