Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Winsomegirl: brzmi jak ciekawa historia xd Z drugiej strony niektórzy ludzie nie widzą umiaru w braniu leków xd Mam ziomka, który jak ma katar to co jakieś pół godziny sobie psikał xylorinem albo innym sudafetem
@Winsomegirl: Zawsze mi imponowało w laskach, że dosłownie każda ma tego typu wiedzę o lekach :D A to się dowiaduję o jakichś sokach z jeżówki, a to teraz o inhalacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do urlopu polecam Toruń :D
@InivaridU: Bo faceci nie dbają o swoje zdrowie i dlatego też krócej żyją niż kobiety. Polecam również robić komplet badań raz w roku morfologia + ob, USG jamy brzusznej, RTG płuc, ortopeda, okulista, i w przypadku kobiet cytologia i badanie tarczycy i hormonów. Do tego wizyta u dentysty bo w Polsce zęby są zaniedbane u wielu ludzi
@Winsomegirl: O to to. Dołożyć do tego śmieciowe żarcie, ciągłe piwkowanie i recepta na słabe zdrowie gotowa xd Widzę to po swoim współlokatorze. Żeby nie było ja chodzę regularnie do dentysty, uprawiam masę sportu (siatkówka <3, rower, siłownia) i czuję się naprawdę dobrze w swoim ciele, jednak na morfologii wyszła niska zawartość białych krwinek, a ortopeda odradza mi bardziej zawodowe granie w siatkówkę, bo kolana nie wytrzymają przez genetycznie złe ustawienie