Wpis z mikrobloga

@JPRW: Boks czy Zapasy? zastanawiamy się nad usunięciem, wiecie mało kibiców przemoc która przeczy ideom olimpizmu itd? Jeździectwo z męczeniem zwierząt? co? ale przepraszam o co chodzi? a jak mają Niemcy zdobywać inaczej medale na igrzyskach?
  • Odpowiedz
@memento_mori:
W wyniku zaniku jeździectwa konie wymrą, bo nie będą już do niczego potrzebne. Sugerujesz ze Murzyni są naturalnymi niewolnikami i nie poradzą sobie bez białego pana? Nie sądzisz ze to trochę rasistowskie jednak? XD
  • Odpowiedz
męczeniem zwierząt


@jakubbaumann: To jeszcze powiec że golenie owiec to sadyzm a psy w zaprzęgu to znęcanie się xd

Taki koń "od małego" przyzwyczajony do ćwiczeń i jazdy by ześwirował jakby miał cały czas skubać trawę w zagrodzie i nic poza tym.
  • Odpowiedz
wszystkich zjebów którzy nie potrafia zrozumiec analogii wykorzystywania do wykorzystywanie prosze o niewolanie mnie i #!$%@?, dziekuje i pozdrawiam piotr fronczewski
  • Odpowiedz
  • 14
@revinPL
@Greg36 jazda konna Faktycznie nie jest meczeniem. Ale jazda na sportowym poziomie wymaga już ogromnego wysiłku, te konie są zwykle przeciążone treningowo.
  • Odpowiedz
@mojwa: jeśli cyrki ze zwierzętami są już potępiane, wg mnie sporty z ich wykorzystaniem powinny być next. Sam transport takich zwierząt z kontynentu na kontynent, zamknięte w małych boxach, bardzo humanitarnie...
  • Odpowiedz