Wpis z mikrobloga

@marcooo80: Nie, no bez przesady.
Tusk też był populistą, też rozgrywał najniższe instynkty tego narodu i na tym budował sobie popularność.
Tak z pamięci: kto wpadł na pomysł chemicznej kastracji osób skazanych za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej małoletnich poniżej 15. roku życia, choć kary mutylacyjne są w sprzeczności z szeregiem konwencji międzynarodowych?
Kto - gdy jakiś nagrzany typ wjechał w przystanek autobusowy - krzyczał, że "ooooo teraz to zaostrzymy kary i
@marcooo80
@jakub1212
Oczywiście tylko wykopki to elita intelektualna a reszta to polaczki- małpy bez rozumu. Takie wysokie mniemanie o sobie jest oznaką głupoty. Uznawanie Tuska za jakiegoś Mesjasza to kolejny objaw. Jest w PO sporo kumatych gości ale Tusk czy Budka to tacy sami populiści jak Kaczyński.Nowe założenia programowe PO.to bełkot, który ma trafiać do wszystkich grup spolecznych
A powiedz mędrcu jaki okres przejściowy wieku emerytalnego byś zaproponował i oparty na jakich
Oczywiście tylko wykopki to elita intelektualna a reszta to polaczki- małpy bez rozumu.


@veldrinn: chłopie większość Polaków nawet komputera nie potrafi obsłużyć w sposób absolutnie podstawowy, a nierzadko na wsiach ludzie jeszcze do dziury w ziemii srają. Wyjdź ze swojej bańki, bo myślisz życzeniowo. Nawet sobie sprawdź ile wniosków na wyprawkę do szkoły jest odrzucanych z powodu podania błędnego numeru konta ,(najczęstszą przyczyna), taka prozaiczna rzecz ile osób przerasta. Gdybyś pracował/miał
Zwierzęta xd


@Vosemite: Nie, ze zwierzętami to nie ma nic wspólnego a nazywając tak tych ludzi wcale nie jesteś lepszy od nich. Gwiazdowski też jest za zwiększeniem wieku emerytalnego ale nie dla obecnych prawie emerytów ale ludzi w naszym wieku. Ci przed wiekiem emerytalnym już tylko czekają żeby skończyć pracę. Wiem jak moja mama czekała na emeryturę mając do niej 2 lata i wiem jak mój tata na nią czeka mając
@marcooo80: tak bo np. zbudowanie OFE żeby się nażarły "fundusze zarządzające", a następnie odebranie połowy tych pieniędzy to najlepszy dowód tej "pracy budującej bogactwo" przez Tuska. Okradanie ludzi z ich własnych pieniędzy odc. 2137
@echelon_: Nie wiem jak by się czuli, nie obchodzi mnie to, bo ja nic nie proponuje. Zauważam jedynie, brak rozumu u pisowcow którzy twierdzą ze ludzie emerytury nie dożywają, mimo ze średnia długość wieku sie wydłuża.

Iloraz inteligencji na poziomie Aborygenów albo i gorzej