Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak wyglądają wasze związki? Ile czasu spędzacie ze sobą w ciągu dnia? Obawiam się że u mnie coś jest nie tak. Moja dziewczyna nieustannie wymaga uwagi, jak robię coś przez godzinę na komputerze to mnie woła bo jej się nudzi. Rozmowa o tym że potrzebuję czasu dla siebie najczęściej kończy się kłótnią. Proponowałem jakieś podziały typu 4h razem, 4h osobno, mniej więcej bez sztywnego wyliczania, ale nie przyjmuje tego do wiadomości. A może to ze mną jest problem i ja nie umiem w związki? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610c2ed56513ce000a3ad96a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
Mireczku, różne ludzie mają potrzeby, ale pod tym względem najlepiej się dopasować ściśle. W poprzednim związku różowa się obrażała, gdy nie miałem ochoty gadać przez telefon przez 3-4 godziny, wypominała mi takie rzeczy jak chodzenie na zajęcia z języka, musiałem mieć plan na każdy weekend razem (wyjazdy, atrakcje typu zoo, kino, teatr). Choć bardzo mi się podobała, ten czas razem był naprawdę przyjemny, to zaczęło się przejadać. Jakbym tracił cześć siebie. Już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ze swoim jestem dobrze dopasowana bo każdy w pokoju robi coś swojego i wystarczy nam wspólna obecność. Też lubię posiedzieć sobie w samotności, niebieski też wiec czasami siedzimy oddzielnie. Kwestia rozmowy i dopasowania.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja ze swoim mało czasu spędzamy razem, potrafimy cały dzień spędzić w mieszkaniu robiąc swoje rzeczy. Jak ktoś chce kontaktu to go inicjuje, pyta o coś, podchodzi, przytula. Trzeba mieć swoje życie też. Znajdź Jej hobby, każ iść na siłownię, na spacer, na rower czy kurna gotować obiad. xd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mieszkam z niebieskim od prawie 2 lat, wiec nie mamy potrzeby non stop siedziec przy sobie, tak jak to jest w poczatkowych fazach zwiazku. Jak ide do pracy to sie stesknimy, ale jak mam wolne (on pracuje zdalnie) i mam potrzebe posiedziec sama, czy jemu chce sie pograc na kompie, to nie ma problemu, przeciez ilez mozna, trzeba czasem posiedziec samemu ze soba albo obok siebie robiac co sie
  • Odpowiedz