Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: @WypadlemZKajaka: Głównie z ciekawości. Pracuje obecnie z ludźmi którzy są od kilku dobrych lat na keto i zaczynam im zazdrościć tych dobrodziejstw o których mówią. Miałem też problem na węglach z jedzeniem żarcia na 3500kcal +, bo mnie zaraz zapychało i katorgą było dla mnie dobijanie węgli, Od dwóch dni jestem na 3500kcal na dopiętej diecie keto i mam wrażenie, że mógłbym zjeść 5kkcal bez żadnego uczucia zapchania jak
@pannakota: Wczorajsze menu z założenia na 3 posiłki, ale śniadanie rozkładam na pierwsze śniadanie i drugie, bo jednak z rana mam problem z jedzeniem dużych ilości.

Kanapki z jajecznicą i łososiem
Śniadanie: Jaja kurze 240 g (4 szt.) , Ryba tłusta świeża lub mrożona 80 g , Masło 15 g (3 płaskie łyżeczki) , Pieczywo niskowęglowodanowe 240 g (4 szt.) , Przyprawy 2 g (1 szczypta).

OBIAD
Karkówka w cebuli
764
@chosenon3: keto to jest najlepsze z czym eksperymentowałem - na śniadanie jajecznica z bekonem, drugie śniadanie to paczka sera 300g i warzywa, na podwieczorek mascarpone i tak to leciało. kebaby co chwila - box bez frytek i sosów.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najgorzej, jak znajomi pizze jedli, bo wtedy mega głód. Ale są przepisy na keto pizze - cała ma ok. 2500-3000 kcal.
Bulki też sam robiłem.
@nieprawdziwymirek: Jak jutro się tak będę czuł to nie ide. Myślałem, że się poruszam na rozgrzewce i jakoś się ogarnę, ale niestety tak nie było. Pilnuję magnezu, potasu sodu
@pannakota Obecnie nie liczę sam, mam dietę rozpisaną.
Pieczywo ,,ketoPiotruś" na białku pszennym od podketo.pl, polecam, bo bardzo smaczne zwłaszcza w tostach.
@chosenon3: Ewidentnie jesteś odwodniony ponieważ dostarczasz za mało elektrolitów. Przy niskim poziomie insuliny organizm dużo łatwiej pozbywa się sodu więc się odwadniasz - dokładnie jak na kacu.

Wypij Sobie dwie porządne szklanki wody z solą i poczujesz się o wiele lepiej. A później idź i kup Sobie elektrolity.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zazdrościć tych dobrodziejstw o których mówią.


Jakich? Bo dla mnie największym plusem jest jedzenie jednego-dwóch posiłków dziennie bez dopychania się lodami i innym gównem.
@chosenon3: