Wpis z mikrobloga

@GeorgeOfRivia: Po robiła to samo jednak trochę wolniej niż pis obecnie działa tak jak napisałeś - obrzydza ten kraj Polakom. Jest to działanie długofalowe, aby Polacy, ci "prawdziwi" znienawidzili ten kraj, wyjechali, etc. po prostu nie byli za tym krajem, a wtedy Stanie się to niesuwerennym czyimś państwem.
  • Odpowiedz
@Gozd: i prawidlowo. polska nie zasluguje na niepodleglosc jak sama nie umie soba rzadzic. W tym zestawieniu brakuje mi takiej Pani Sadurskiej ktorej wynagrodzenie skoczylo x2 miedzy 2019 a 2020. Czy PZu mial wtedy 2x wieksze zyski czy jak
  • Odpowiedz
Nie gadaj, nawet za PO nie było takiej patologii


@GeorgeOfRivia: Zgadzam się, takiej patologii nie było, ale już w tedy kiepsko było w Polsce z zarobkami i pracą co powodowało, że ludzie emigrowali.
Dla mnie to i tak pis po, sld itp to koledzy ze spotkania przy jednym stole z michnikiem - czyli wszyscy dążą do tego samego, jedni wolniej by się ludzie nie skapnęli inni szybciej, gdyż w przypadku
  • Odpowiedz
@GeorgeOfRivia: to jest nic, pierwsza dama dostaje osiemnastaka. Jakie są jej obowiązki? Ano nie ma żadnych.
Ostatni raz publicznie wypowiedziała się na wiecu wyborczym męża. Dopiero co kancelaria prezydenta chwaliła się, że była na 9 delegacjach, w tym dwóch on-line xD
Przecież to jest żart. Żartem jest też Duda. Prezydent to funkcja reprezentatywna, ma małą władzę, ale do jasnej ciasnej, nie może być tak, że ten Prezydent konsultuje to, czy
  • Odpowiedz
@GeorgeOfRivia: a najlepsze, że on z tych 20 tys. PLN pewnie nic nie wydaje, tylko wszystko odkłada. Założę się, że wszystko - zaczynając od jedzenia, po ciuchy, mieszkanie, przejazdy samochodem - idzie z budżetu państwa jako wrzucone w koszty sprawowania urzędu.
Niech lepiej zrobią podobne porównanie pensji pielęgniarek i ratowników medycznych.
  • Odpowiedz
@GeorgeOfRivia i co ty masz do tych porównań? Nasz prezydent nie powinien być gorszy od innych prezydentów czy premierów. Masz jakieś urojenia w swojej główce, bo prezydent nie zajmuje się jakimś bezmyślnym podpisywaniem papierków. Widać że jest chory z nienawiści, nie myślisz racjonalnie. W dodatku jak partia może ci obrzydzić patriotyzm?? XD Głupi ojkofob...
  • Odpowiedz
@kwiatekelo:

Swoją drogą, Trzaskowski zarabia kilka razy więcej niż prezydent Naszego Kraju, i urzędnicy Trzaskowskiego też zarabiają astronomiczne kwoty, kilka razy większe niż premier, prezydent Duda itd.

Gratulacje dla nich, być może zarabiają więcej bo nie ośmieszają naszego kraju na każdym kroku. A jak porównują do Angeli to niech porównają moje zarobki do niemca, a jeszcze lepiej zarobki polskich pielęgniarek, nauczycielek czy ratowników medycznych do niemieckich.
  • Odpowiedz
  • 0
@kwiatekelo ja bym nie miał nic przeciwko, aby wyrównać zarobki naszych magazynierów z niemieckimi. I pielęgniarek. I kasjerów.
Są różne poziomy wynagrodzeń w różnych krajach, czemu cały kraj ma.zarabiac 4*mniej od Niemców (instytut danych z dupy od razu uprzedzę, ale obstawiam coś koło tego) ale politykom z jakiegoś powodu się należy tyle samo?
  • Odpowiedz