Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu
Serio pojawiają się takie porównania w tej komunistycznej g---o telewizji? Ja p------e 20 tysięcy złotych za podpisanie kilku papierów dziennie. Ten kraj nawet nie ma prezydenta. Papiery na stół, C--J PODPISANE! PORA NA NARTY. Nienawidzę tego kraju. PiS obrzydził mi resztki patriotyzmu jakie jeszcze jakiś czas temu były.
GeorgeOfRivia - #tvpis #bekazpisu
Serio pojawiają się takie porównania w tej komunis...

źródło: comment_1628156893vqaNMFfNqRYmHCGKELFvFI.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GeorgeOfRivia: niemiecki pracownik lidla: 10 000 zł miesięcznie
polski pracownik lidla: 2700 zł miesięcznie

A w ich wypadku mozna powiedzieć, że pracownicy wykonują dokładnie te same obowiązku. W przypadku naszego prezydenta sprawa nie wymaga komentarza xD
  • Odpowiedz
nawet za PO nie było takiej patologii jaka jest za pisu.


@GeorgeOfRivia: Aż przypomnę, że jak Nowak nie wpisał zegarka za 10K to skończyło się aferą w mediach i dymisją. Za rządów PiS pieniądze wylatują z budżetu workami: 10 mld na TVP, Glapiński zatrudnia glonojady, Szumowski kupuje chińskie respiratory od handlarza bronią, Sasin organizuje wybory kopertowe, a Polacy dzielą się na dwie grupy - tę robiącą memaski i wściekłe psy
  • Odpowiedz
@Gozd po robiło to samo w sensie przeznaczylo 2mld na telewizję propagandową(rocznie)? Zrobili walek na respiratorach na 200 mln, czy prze*ebalo 70 mln na wybory kopertowe, które się nie odbyły? Tfu na ciebie pisowski symetrysto. Jesteście obrzydliwi.
  • Odpowiedz
@GeorgeOfRivia: nie ma to jak porównywać kartonowej polski do największych gospodarek na świecie, może niech teraz zrobia porównanie zarobków nauczycieli, pielęgniarek, księgowych itd
  • Odpowiedz
Jakby nawet Trzaskowski był prezydentem Polski, to nie miał bym nic przeciwko, aby wyrównać zarobki naszego prezydent z innymi. Polacy mają być zawsze gorsi? Nawet w takiej kwestii jak zarobki prezydenta państwa???... Na podwyższanie minimalnej też na pewno narzekasz.... Swoją drogą, Trzaskowski zarabia kilka razy więcej niż prezydent Naszego Kraju, i urzędnicy Trzaskowskiego też zarabiają astronomiczne kwoty, kilka razy większe niż premier, prezydent Duda itd.


@kwiatekelo: nie wiem, co to
  • Odpowiedz
Zgadzam się, takiej patologii nie było, ale już w tedy kiepsko było w Polsce z zarobkami i pracą co powodowało, że ludzie emigrowali.


@Gozd: jak czytam takie coś to się we mnie krew gotuje.

Typie, gospodarka to nie twój budżet domowy gdzie wystarczy że zmienisz prace na lepiej płatną i masz więcej pieniędzy w nim. Gospodarkę buduje się dekadami, wręcz pokoleniami. Tusk dał mimo wszystko dobry początek, no ale wy
  • Odpowiedz
Tfu na ciebie pisowski symetrysto.


@OsamaPepe: Pluć to sobie możesz przed własne stopy, a nie w moim kierunku.
A semetrytą to sam jesteś, bo przeciwstawiasz pisowi po. Dla mnie pis, po, sld, psl, to pozostałości prl'owskich partii takich jak ppr, jakieś uw, up, aws, itp. To samo bagno i gnój. Pozmieniali jedynie nazwy. Różnica między jednymi a drugimi jest taka, że jednym (Zjednoczona prawica) trafiły sie czasy gdzie Ci wcześniejsi (po i spółka) z-----i edukację i pozwolili na wychowywanie i kształtowanie ciemnoty, która właśnie w tych czasach dzięki nim jest łatwo sterowana i omamiana przez obecną koalicję rządzącą.
Tak jak napisałem jedni są warci drugich i żadnych nie ma co usprawiedliwiać i przeciwstawiać
  • Odpowiedz
Typie, gospodarka to nie twój budżet domowy gdzie wystarczy że zmienisz prace na lepiej płatną i masz więcej pieniędzy w nim


@Janusz_z_Rivii: Az tak wiele miejsc pracy wtedy było, że tak duże bezrobocie? Wtedy nie było to takie łatwe.

Gospodarkę buduje się dekadami, wręcz pokoleniami. Tusk dał mimo wszystko dobry
  • Odpowiedz
@OsamaPepe: Umysłową pustotę widać jedynie u Ciebie. Nawet konwersacja jest dla ciebie za trudna. I sam zachowujesz się jak pisowiec, co brak merytoryki zastępuje pluciem i obrażaniem, a jad w słowach twoich sączy się strasznie.
  • Odpowiedz
@Gozd: Jednak trollujesz albo jestes niekumaty.

przedsiębiorstwa rodzine, które napędzają rynek


XDDDD

Jeżeli dla ciebie PO to PiS tylko w mniejszym stopniu to nie ma dla ciebie nadziei.
  • Odpowiedz